نماینده ولی فقیه در لرستان: امینت کشور را مدیون رشادت نیروهای انتظامی هستیم

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: امینت و آسایش ایجاد شده در کشور، را مدیون رشادت‌ها و ایثار نیروهای انتظامی هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز سه شنبه در دیدار فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی لرستان در دفتر امام جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: زمانیکه نیروی انتظامی با اقتدار در برابر مخلان نظم و امنیت ایستادگی می کند مورد تحسین همگان قرار می‌گیرند چراکه با قانون عمل کرده و آسایش را برای مردم به ارمغان آورده است.

وی گفت: برخورد پلیس با مردم براساس مهربانی و با مجرمین براساس قانون است اما در در این برخورد باید حقوق شهروندی رعایت شود.

وی ادامه داد: همچنین در برخورد با زنان به دلیل حساسیت آنها و در برخورد با نوجوانان و جوانان به دلیل کم تجربگی باید متفاوت باشد.

وی بیان کرد: پایه مسایل فرهنگی و توسعه اقتصادی در جامعه برا امنیت استوار است و در این راستا نیروی انتظامی نقش تاثیرگذاری را ایفا میکند.

امام جمعه خرم آباد گفت: در حالی که ناامنی منطقه را فراگرفته اما در جمهوری اسلامی یک امنیت پایدار و ثبات وجود دارد که نیروی انتظامی نقش تاثیرگذاری در ایجاد امنیت دارد.

شاهرخی با اشاره به ۵۰۰ شهید نیروی انتظامی در راره انقلاب اسلامی افزود: هرگونه رشد و تحول در جامعه در سایه امنیت پایدار، ایجاد شده از سوی نیروی انتظامی است.

وی بیان کرد: تامین امنیت در فضای مجازی امری مهم است و بسیاری از جرم ها از قیبل خرید و فروش سلاح در فضای مجازی رخ می دهد و باید جلوگیری از این موضوع باید بی وقفه انجام شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: نیروی انتظامی به دلیل اینکه ارتباط مستقیمی با مردم دارد، عملکرد آن هم زیرنظر است و نیازمند دقت لازم می باشد، نیروی انتظامی مظهر اقتدار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها