۴۰۰ نقطه شبکه توزیع گازرسانی آسیب دیده از سیل لرستان بازسازی شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: امسال ۴۰۰ نقطه خطوط تغذیه و شبکه توزیع آسیب دیده از سیل سال گذشته شناسایی، بازسازی و مقاوم سازی شده است.

کرم گودرزی روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: برای اجرای این طرح ها ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده و بخش عمده ای از کارها با استفاده از توانمندی کارکنان شرکت گاز استان لرستان صورت گرفته که باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه ها شده است.

وی اضافه کرد: جابجایی CGS پلدختر، مقاوم سازی خط تغذیه معمولان و بازسازی و مقاوم سازی شبکه گاز خرم آباد در محل پلهای باباحسین، ناصروند، کرگانه و ماسور بخشی از این طرح ها است.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان افزود: همچنین مردم ۱۵ روستای مسیر دهستان "افرینه" و منطقه "زیودار" پلدختر تا پایان سال جاری از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

وی اظهار داشت: زیرساخت های خط انتقال گاز "معمولان" مقاوم سازی شده و هم اکنون از ۲ نقطه شرایط تامین گاز در این منطقه وجود دارد.

گودرزی ادامه داد:  تعهدات شرکت ملی گاز ایران در خصوص نصب علمک ها در سایت های سیل زدگان پلدختر و معمولان به طور کامل انجام شده و هیچ گونه درخواستی برای نصب باقی نمانده است.

وی با بیان این که گاز پلدختر و روستاهای تابعه از ایستگاه واشیان تامین می شود، بیان کرد: این ایستگاه امسال مقاوم سازی شده و در سرویس بهره برداری قرارگرفته و زیر ساخت های گاز شهرستان پلدختر مشکل خاصی ندارند.

گودرزی یادآورشد: شرکت گاز استان در تلاش است ، گاز درخواستی صنایع شهرستان پلدختر را نیز تامین کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha