تمرینات ورزشکاران پارالمپیکی در حال برگزاری است

تهران- ایرنا- نایب رییس زنان کمیته ملی ‌پارالمپیک گفت: تمرینات ورزشکاران پارالمپیکی در حال برگزاری است و از نظر بدنسازی آمادگی جسمانی، روانشناسی و بهداشتی آنان را تحت کنترل داریم.

به گزارش ایرنا، «سیما لیموچی» روز سه‌شنبه در حاشیه همایش بزرگ ورزش زنان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در فضای کرونایی برخی رویدادها را می‌شود در فضای باز برگزار کرد و در هفته پارالمپیک هم برنامه‌های متفاوتی به صورت مجازی داریم.

وی افزود: با توجه به اینکه کمیته بین‌المللی پاراالمپیک فعالیت خود را از طریق سایت در فضای مجازی آغاز کرده و برنامه‌ریزی برای حضور در این رویداد در حال انجام است و کمیته ملی پارالمپیک هم پیگیر تمرینات زنان در پارالمپیک توکیوست.

لیموچی ادامه داد: برنامه‌ها با یک فاصله کوتاه دنبال می‌شود. اکنون تمرینات از طریق وبینار در حال برگزاری است و ورزشکاران زن از نظر بدنسازی، آمادگی جسمانی، روانشناسی و بهداشتی تحت کنترل داریم.

نایب رییس کمیته پارالمپیک گفت: این ورزشکاران چون دارای معلولیت هستند بهتر است بر اساس ستاد ملی مقابله با کرونا و سازمان بهداشت جهانی برنامه‌های اردویی ورزشکاران را پیش ببریم تا ریسک خطر کاهش یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار ورزش