تخصیص اعتبار ۱۴۱ میلیارد تومانی برای افزایش حقوق خانواده شهدا 
این عکس تزئینی است

تهران - ایرنا - رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با ابلاغ نامه‌ای به خزانه‌داری کل کشور، مبلغ ۱۴۱ میلیارد تومان اعتبار برای متناسب سازی حقوق بازنشستگی خانواده شهدا با شاغلین تخصیص داد. 

به گزارش روز سه شنبه سازمان برنامه و بودجه، «محمد باقر نوبخت» این ابلاغیه را برای تامین بدون تاخیر در پرداخت افزایش حقوق بازنشستگی حالت اشتغال همسران، فرزندان و والدین دارای حکم خانواده شهدا با شاغلین در مهرماه تخصیص داد و این مبلغ از محل اعتبار هزینه‌ای عمومی است.

به گزارش ایرنا، مشاور امور ایثارگران سازمان برنامه و بودجه پیش از این از افزایش حقوق حالت اشتغال خانواده شهدا با موافقت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داده بود. 

به گفته سردار «حسین صفری» بخشی از مطالبات ایثارگران در مراحل گوناگون پرداخت شده است و از جمله دو هزار و ۵۰۰ میلیون تومان از معوقه های ایثارگران در سال ۹۸ به دستور محمدباقر نوبخت به یکی از بیمه‌ها پرداخت شده است.

مشاور امور ایثارگران سازمان برنامه و بودجه با اشاره به با افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان دولت از تخصیص سه هزار و ۶۷۰ میلیارد تومان برای تخصیص اعتبارات جاری بنیاد شهید و امور ایثارگران به ۹۳ هزار خانواده جانباز و پرداخت معوقه های آنها خبرداده بود. 

علاوه بر مبالغ یاد شده، ۱۰ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بابت اعتبار هزینه‌ای بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکنون تخصیص یافته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار اقتصاد