محدودیت‌های کرونایی در استان سمنان تمدید شد

سمنان- ایرنا- رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان گفت: محدودیت‌های کرونایی برای تمام شهرستان‌های استان سمنان به مدت یک هفته تمدید شد.

علیرضا آشناگر روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بنا به درخواست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان و تصویب ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا، محدودیت‌های اعمال شده کرونایی در استان سمنان به مدت یک هفته تمدید شد.

وی بیان کرد: لازم است با نظارت صحیح و به موقع، کلیه مصوبات و ابلاغیه های ستاد استانی مبارزه با کرونا عملیاتی شود.

وی بیان کرد: بنابر درخواست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و موافقت کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستادملی مدیریت بیماری کرونا، محدودیت‌های کرونایی از شنبه ۱۹ مهر ۹۹ در کل استان اجرا شد.

وی تاکید کرد: تمام دانشگاه‌ها، مدارس شبانه‌روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌های استان سمنان در این مدت تعطیل است.

رییس ستاد مقابله با کرونا در استان سمنان ادامه داد: برگزاری مراسم‌ اجتماعی، فرهنگی و مذهبی و همایش‌ها در این مدت ممنوع‌ است.

آشناگر، به تعطیلی تئاترها، سینماها و مراکز مشابه در استان سمنان اشاره و تصریح کرد: کافه‌ها، قهوه‌خانه‌ها و چایخانه‌ها، موزه‌ها و باغ‌موزه‌ها، شهربازی‌ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده، باشگاه‌های بدنسازی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی نیز تا پایان محدودیت‌ها تعطیل است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =