درخشان: نحوه جدایی برخی بازیکنان پرسپولیس صحیح نیست

تهران- ایرنا- پیشکسوت سرخپوشان تهرانی گفت: باشگاه پرسپولیس برخورد خوبی با بازیکنانی که از باشگاه جدا شدند، نداشت و این امر صحیح نیست.

«حمید درخشان» روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اوضاع اصلا خوب نیست چرا که مسائل زیادی باعث شده تا شرایط اینچنینی برای باشگاه پرسپولیس به وجود بیاید. وظیفه اصلی مدیریت این است که مشکلات را یکی پس از دیگری حل کند اما می‌بینیم که هر روز یک مشکل دیگر به مشکلات تیم اضافه می‌شود.

وی افزود: البته ناگفته نماند جریمه‌های زیادی که از سوی فیفا علیه پرسپولیس صادر شده، باعث شده تا شرایط این گونه رقم بخورد. اما مدیران به باشگاه بزرگ پرسپولیس می‌آیند تا درآمدزایی کنند و از طریق استفاده از نام پرسپولیس منابع مالی مشخص را برای باشگاه ایجاد کنند نه اینکه مدام دم از مشکلات بزنند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: یکی از مشکلات اصلی که من در پرسپولیس می‌بینم، نبود اعتماد بین بازیکنان و مربیان با مدیریت باشگاه است. به خاطر اینکه وعده زیادی داده شده و به آنها عمل نشده و همین موضوع موجب شده تا اعتماد بین طرفین از بین برود و این برای باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس اصلاً خوب نیست.

درخشان با اشاره به جدایی «محسن ربیع‌خواه» و «محمد انصاری» اضافه کرد: این بازیکنان برای پرسپولیس زحمت کشیدند و جدایی به این شکل اصلا خوب نیست. باید شان بازیکنان حفظ شود. این موضوع باعث می‌شود تا آینده بازیکن هم تحت تاثیر قرار گیرد. بازیکن درون تیم هم انگیزه‌اش را از دست می‌دهد. این رفتارها اصلا درست نبود.

وی اضافه کرد: پرسپولیس امسال شرایط خوبی برای قهرمانی در آسیا دارد. شرایطی که ممکن است تا سال‌ها تکرار نشود، پس باید قدر این موقعیت را بدانیم و بهترین تدارک را برای قهرمان ایران ببینیم. اما شرایطی که این روزها در پرسپولیس می بینیم در شان فینالیست لیگ قهرمانان آسیا نیست.

سرمربی اسبق سرخپوشان گفت: هواداران کمی صبور باشند چرا که هم بازیکنان و هم کادر فنی دلسوز پرسپولیس و هواداران هستند و با تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند. امیدوارم مشکلات هم حل شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha