جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی: پلیس یکی از پایه های اساسی اقتدار کشور است

تهران-ایرنا- جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: هر کشوری به انواع اقتدار ملی، فرهنگی، اقتصادی نیازمند است برهمین اساس پلیس یکی از پایه های اصلی این اقتدار به شمار می آید.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس سردار محمد شرفی در  دومین روز از هفته نیروی انتظامی و در  مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی- هنری شهید "قاسم سلیمانی"،از آموزش به عنوان یکی از روش های موثر در توانمندسازی منابع سازی نام برد.

وی  گفت: دانشگاه علوم انتظامی امین در بحث توانمند سازی منابع انسانی گام های خوبی برداشته است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در این مراسم ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و هفته گرامیداشت ناجا، از امنیت به عنوان پایه و اساس هر نوع توسعه ای در کشور نام برد و اظهارداشت: در صورتی که در جامعه ای امنیت وجود نداشته نباشد، سلامت و آرامش آن به مخاطره می افتد؛ از سوی دیگر هر جامعه ای بتواند بستری فراهم کند که هرگونه تعرض داخلی و خارجی را کنترل و خنثی و همچنین از تمامیت ارضی کشور خود دفاع کند، امنیت ملی را ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم از پیشرفت های دنیا عقب نمانیم باید منابع انسانی خود را توانمند کنیم، تصریح کرد: یکی از روش های موثر در توانمندسازی منابع انسانی، "آموزش" است؛ اگر آموزش و توانمندسازی نیروها مدنظر قرار نگیرد چه بسا که ممکن است پایه های مدیریت نیز متزلزل شود البته دانشگاه علوم انتظامی امین در بحث توانمند سازی منابع انسانی گام های خوبی برداشته است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به حدیث پیامبر اکرم (ص) که فرمودند "خدواند زیباست و زیبایی ها را دوست می دارد"، گفت: اسلام به هنر اهمیت بسیاری داده که نمونه های آن را در معماری اسلامی شاهد هستیم.

سردار شرفی خطاب به دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین، گفت: هنر بهترین وسیله افکار سنجی در یک جامعه  به شمار می آید و هر کدام از شما دانشجویان دارای استعداد هایی در حوزه های فرهنگی، هنری، ورزشی..هستید که با ایجاد بسترهای لازم باید به منصه ظهور برسد البته برگزاری چنین جشنواره هایی بهترین فرصت است تا بتوانید استعدادهای خود را کشف کنید.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار جامعه