استاندار تهران: پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی واگذار می‌شود

تهران- ایرنا- استاندار تهران با تاکید بر سرعیت بخشیدن به تکمیل طرح‌های عمرانی، گفت: اجرای این طرح‌ها به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

انوشیروان محسنی بندپی شامگاه دوشنبه پس از برگزاری جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران به خبرنگار ایرنا گفت: از محل تبصره ۱۹ در اجرای طرح های عمرانی بر مشارکت بخش های عمومی و خصوصی تاکید شده که امسال اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بیشترین طرح ها را در میان دستگاه های اجرایی استان به بخش خصوصی واگذار کرده است.

وی افزود: اجرای طرح های عمرانی باید از بخش دولتی خارج شود که امسال ۲۵۰ طرح توسط دستگاه های اجرایی به بخش خصوصی واگذار شده است.

استاندار تهران ادامه داد: در این جلسه همچنین وضعیت احداث شهرک کفش اسلامشهر نیز بررسی شد و قرار شد پس از  بررسی در کارگروه زیربنایی تا ۲ هفته آینده در جلسه شورای برنامه ریزی مقدمات احداث این شهرک انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت شهرک صنعتی پرند قرار شد در کارگروه زیربنایی بررسی شود و در صورت لزوم نسبت به جابجایی زمین آرامستان اقدام شود.

محسنی بندپی با اشاره به تکمیل طرح های پژوهشی نیز گفت: یک درصد از تبصره ۹ قانون بودجه به طرح های پژوهشی اختصاص دارد که سهم استان تهران حدود ۲.۷ میلیارد تومان است که قرار شد بخشی از این اعتبار به تکمیل طرح های پژوهشی سال گذشته و مابقی آن به طرح های پژوهشی امسال اختصاص یابد.

جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران شامگاه دوشنبه به ریاست استاندار تهران و بصورت ویدیو کنفرانس در استانداری تهران برگزار شد.

در این جلسه اقبال شاکری و غلامحسین رضوانی از نمایندگان مردم تهران؛ ری؛ شمیرانات؛ اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha