عضو هیات مدیره استقلال: پیشنهاد خود را به کریمی دادیم

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: پیشنهاد خود را به «علی کریمی» دادیم و و امیدواریم در نهایت اتفاقی رخ دهد که هواداران را خوشحال کند.

به گزارش ایرنا، «مهدی عبدیان» درباره آخرین شرایط استقلال اظهار داشت: ۲ هفته پیش و در جلسه هیات مدیره، تقسیم کاری میان اعضای هیات مدیره صورت گرفت و هر یک از اعضا وظیفه‌ای را برعهده گرفتند. همه تلاش ما بر این بود تا بدهی‌های باشگاه استقلال از جمله پول «شیخ دیاباته»، «وینفرد شفر»، «سرور جپارف» و ... را تهیه کنیم و با پرداخت بدهی‌ها پنجره نقل و انتقالاتی استقلال را باز کنیم.

 وی افزود: «اسماعیل خلیل‌زاده»  ریس هیات مدیره باشگاه استقلال به ترکیه رفت تا پول شفر را به حسابش واریز کند و امروز هم بخش نخست پول شفر پرداخت شد.  به امید خدا در این هفته و نهایت اوایل هفته بعد، پول شفر به طور کامل به حسابش واریز می‌شود.

عبدیان همچنین درباره وضعیت «علی کریمی» گفت: کریمی احتمالا فردا (سه‌شنبه) به تهران می‌آید. در این مدت به طور تلفنی با کریمی و حضوری با مدیر برنامه‌هایش صحبت کردم. او استقلال را دوست دارد و برای تیم خود زحمت زیادی کشیده است. ما هم پیشنهاد خود را به او دادیم و امیدواریم در نهایت اتفاقی رخ دهد که هواداران را خوشحال کند.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان گفت: همه دغدغه مسوولان باشگاه این روزها حل مشکلات است تا استقلال پر قدرت وارد لیگ شود و با گرفتن نتایج خوب دل هواداران را شاد کند. در این راه هواداران واقعی استقلال می‌توانند با آرامش خود به استقلال کمک کنند. به دنبال تحریکات برخی هوادار نمای استقلال که در فضای مجازی به دنبال تخریب استقلال هستند نباشند و کمک کنند تا بتوانیم مشکلات استقلال را حل نماییم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار ورزش