انصار الله یمن از برخورد غرب با اسلام به شدت انتقاد کرد

تهران- ایرنا- رهبر جنبش انصار الله یمن از برخورد غرب به ویژه فرانسه با اسلام و مسلمانان به شدت انتقاد کرد.

عبدالملک بدرالدین الحوثی روز دوشنبه گفت: در غرب تحت عنوان آزادی، به پیامبر اسلام توهین می کنند.

وی افزود: در فرانسه انتقاد از یهودیان صهیونیست و ابراز تردید نسبت به «هولوکاست» نه تنها ممنوع است بلکه فرد محاکمه خواهد شد.

وی یادآورشد که در غرب افراد اجازه دارند به اسلام، انبیاء و حتی به خداوند توهین کنند اما اجازه توهین و دشمنی با یهودیان صهیونیست داده می شود.

بدرالدین گفت: در تمدن غربی ذره ای رحم وجود ندارد بلکه جوامع بشری را لگدمان، آزادی های ملت ها را مصادره و منابع آنان را غارت و کشورهای شان را اشغال می کند و باز هم دم از حقوق بشر می زند.

رهبر جنبش انصارالله افزود: آیا غربی ها حقوق بشر در یمن، فلسطین و دیگر کشورهای عربی و اسلامی را محترم می شمارند؟

وی گفت: ترامپ رییس جمهوری آمریکا به این موضوع مباهات می کند که آماده واگذاری هرگونه سرزمین عربی به رژیم صهیونیستی است، همان کاری که در جولان سوریه انجام داد. آخر این چه تمدنی است؟

وی اظهار داشت: اگر ما پیوند خود را با هویت ایمانی مان تقویت کنیم، آمریکا و اسرائیل و مزدوران آنها نخواهند توانست از ما سوء استفاده کرده و بر ما مسلط شوند و منابع مان را غارت کنند.

بدرالدین اظهارات اخیر رییس جمهوری فرانسه را نیز توهین به اسلام و نوعی خصومت با امت اسلامی دانست و گفت: فرانسه و غرب به اسلام و رسول اعظم توهین می کنند در حالی که مانع هرگونه توهین به یهودیان صهیونیست می شوند.

وی از گروه های تکفیری به عنوان دست پرورده غرب برای ضربه زدن به اسلام نام برد و گفت: تکفیری ها از سوی آمریکا، فرانسه و کشورهای غربی حمایت می شوند و اینها در صدرحامیان تکفیری ها برای حمله به مسلمانان و ضربه زدن به آنان قرار دارند.

بدرالدین گفت که آمریکا و متحدانش از تکفیری ها در سوریه، یمن و دیگر کشورها حمایت و از آنان برای خدشه دار ساختن چهره اسلام استفاده می کنند.

وی افزود: تکفیری ها دست پرورده آمریکا و سازمان های جاسوسی غرب از جمله فرانسه هستند و این کشور در حمایت و کمک به آنها سهیم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

سرخط اخبار جهان