مددی: «دیاباته» فردا به تهران می‌آید؛ مطالبات «شفر» تا اوایل هفته آتی پرداخت می‌شود

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه استقلال در خصوص شرایط «شیخ دیاباته»، «هرویه میلیچ» و البته مطالبات «وینفرد شفر» توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایرنا، احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، در گفت‌وگو با تارنمای رسمی این باشگاه، در خصوص سه دغدغه فعلی هواداران استقلال گفت: همه مقدمات بازگشت دیاباته به استقلال فراهم شده و مطالبات او هم به حسابش واریز شده است. دیاباته هم منتظر است تا مجوز خروج از فرانسه‌اش صادر شود. اگر این اتفاق رخ دهد، دیاباته فردا بعد از ظهر راهی دوحه می‌شود و از آنجا به تهران می‌آید.

وی افزود: میلیچ قبل از ورود من به باشگاه طی نامه‌ای درخواست فسخ قرارداد کرده بود و ما هم اعلام کردیم اگر دوستدار این است که دوباره در استقلال ادامه دهد، طی یک درخواست جدید به ما اعلام کند که فسخ منتفی است و من دوست دارم با این شرایط به استقلال بیایم، ما هم برای آمدن او به ایران برنامه ریزی می‌کنیم.

مددی در پایان گفت: بخش اول مطالبات شفر، توسط اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره، امروز(دوشنبه) واریز شده و تلاش ما بر این است که مطالبات او تا پایان هفته و نهایتا اوایل هفته آتی به حساب شفر واریز شود. همچنین مطالبات باشگاه پاختاکور و سرور جپاروف را هم آماده کرده‌ایم تا با پرداخت آن، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه باز شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha