مسی، رونالدو، بکام، رونالدینیو و ...؛ کار فرانس فوتبال برای انتخاب تیم رویایی سخت شد

تهران- ایرنا- نشریه معتبر فرانس فوتبال پس از آنکه اعلام کرد به دلیل پاندمی ویروس کرونا، امسال توپ طلا را به کسی اهدا نخواهد کرد، به وعده خود عمل و ۳۰ نامزد کسب عنوان بهترین مهاجم نوک تیم رویایی توپ طلا را اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، این نشریه در هفته‌های اخیر نامزدهای پست‌های دروازه‌بان، هافبک و دفاع را اعلام کرده بود.

این نشریه معتبر فرانسوی که متصدی برگزاری و اهدای جایزه توپ طلا به بهترین بازیکن جهان در هر سال است، پس از شیوع ویروس کرونا اعلام کرد که امسال این جایزه به هیچ بازیکنی اهدا نخواهد شد و در عوض ترکیب منتخب تاریخ فوتبال اعلام خواهد شد.

مسی، بکام، گارینکا و بِست در کورس

درست مثل نامزدهای پست هافبک و دفاع، مهاجمان نیز به سه بخش مهاجم(وینگر) چپ، راست و مرکزی تقسیم شده و برای هر بخش ۱۰ نامزد معرفی شد.

در پست مهاجم راست نامزدها با پیشتازی لیونل مسی عبارتند از: گارینکا، جورج بِست، دیوید بکام، لوئیس فیگو، جرزینهو، کیون کیگان و استنلی متیوس، آرین روبن، ساموئل اتوئو.

رونالدو، روماریو، مولر، کرایوف، داگلیش در مرکز

برای پست مهاجم مرکزی فرانس فوتبال روماریو و رونالدو برزیلی، یوهان کرایوف، جورج وه‌آ، کِنی داگلیش، مارکو فون باستن، اوزبیو، دنیس برکمپ، ساندور کوچیش، گرد مولر را انتخاب کرد.

کریستیانو، ریوالدو، رونالدینیو، ریولینو در پست مهاجم چپ

در جناح چپ نیز بوی سلسائو حس می‌شود و ریوالدو، رونالدینیو و ریولینو به همراه کریستیانو رونالدو، اولگ بلوخین، دراگان دزاجیچ، هریستو استویچکوف، رایان گیگز، تیری هانری و کارل هاینتس رومینگه حضور دارند.

تیم نهایی منتخب از سوی ۱۷۰ خبرنگار فرانس فوتبال در سرتاسر جهان انتخاب خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha