پاسخگویی به سرمایه‌گذاران در خراسان جنوبی ۲۴ ساعته می‌شود

بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: با راه‌اندازی مرکز فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان، پاسخگویی به مسائل و مشکلات سرمایه‌گذاران ۲۴ ساعته می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، مشیرالحق عابدی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از ایجاد زیرساخت‌های لازم برای پاسخگویی شبانه‌روزی و ۲۴ ساعته به مطالبات سرمایه‌گذاران خبر داد.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط حساس کنونی و تاکید دولت بر تحقق شعار سال «جهش تولید»، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای راه‌اندازی سامانه‌ای به منظور بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام کرده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: تمامی متقاضیان سرمایه‌گذاری که در روند اجرای طرح تولیدی خود با مانعی مواجه شده‌اند یا سرمایه‌گذارانی که از گذشته مشغول فعالیت هستند و در ادامه راه به مشکل برخورده‌اند، می‌توانند از ظرفیت این سامانه برای رفع آن اقدام کنند.

وی ادامه داد: همه فعالان حوزه‌های صنعتی، معدنی و کشاورزی می‌توانند از این ظرفیت بهره‌برداری کنند.

عابدی با تاکید بر اینکه هدف از راه‌اندازی این سامانه، پاسخگویی در لحظه به سرمایه‌گذاران است گفت: دستگاه‌های اجرایی مکلفند به محض بارگذاری مشکل و مسئله‌ای از سوی سرمایه‌گذاران، آن را پیگیری کنند.

وی بیان کرد: کارشناس خبره و زبده دستگاه‌های اجرایی برای فعالیت در این سامانه به دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سازمان صنعت، معدن و تجارت معرفی می‌شوند.

وی اظهار داشت: براساس دستورالعمل‌های ابلاغی، وزارت صنعت، معدن و تجارت تا ۲ هفته آینده با جمع‌آوری اطلاعات لازم از تمامی استان‌ها، سامانه را بارگذاری خواهد کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: تا زمان راه‌اندازی کامل این سامانه، سرمایه‌گذاران و متقاضیان فعالیت در حوزه تولید می‌توانند با مراجعه حضوری به ساختمان شماره ۲ سازمان صنعت، معدن و تجارت مشکلات خود را از طریق ستاد تسهیل و رفع موانع تولید پیگیری کنند.

وی با اشاره به تامین زیرساخت‌های لازم برای رفع موانع تولید خاطرنشان کرد: هرچه زمان پاسخگویی ما به سرمایه‌گذاران کمتر و سرعت عمل‌ها در رفع موانع تولید بیشتر باشد، موفق‌تر خواهیم بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha