مادر شهیدان «علی‌اکبر و محمدرضا خانی» به فرزندان خود پیوست

تهران - ایرنا - حاجیه خانم فاطمه خلیلی مادر شهیدان «علی اکبر و محمدرضا خانی سانیچ» دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

به گزارش حوزه ایثار و شهادت ایرنا از «ایثار تهران»، حاجیه خانم فاطمه خلیلی مادر شهیدان والامقام «علی اکبر و محمدرضا خانی سانیچ» در سن ۸۷ سالگی دارفانی را وداع گفت.

پیکر مادر شهیدان خانی پس از تشییع، در قطعه صالحین بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.
شهید محمدرضا خانی ۱۴ تیر سال ۱۳۶۶ مسئول اطلاعات و عملیات بود که در ماووت عراق بر اثر اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت رسید.
شهید علی اکبر خانی نیز ۱۳ بهمن سال ۱۳۶۱ در فکه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
مزار این دو برادر شهید در قطعه ۲۸ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تهران قرار دارد.

دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمت است

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان ری گفت: دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمت است.

به گزارش ایثار شهرستان های استان تهران، حجت الاسلام صادقی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری عصر دوشنبه در دیدار با خانواده شهیدان«محمد حسن کلهر و اصغر پیرعلی» اظهار داشت: قدم برداشتن در مسیر شهدا،غروری وصف ناپذیر دارد و هرزمان که توفیق دیدار با خانواده های معظم شهدا میسر می شود،تقویت روحیه خدمت است.


این دیدارها در راستای اجرای طرح سپاس در شهرستان ری با حضور مسئولان شهرستانی برگزار می شود.
 شهید محمد حسن کلهر ۳۰ اردیبهشت سال ۱۳۳۸ در شهرری متولد شد و با اعزام به جبهه های حق علیه باطل با حضور در عملیات فتح المبین در کرخه، ۱۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۱ به فیض شها ت نائل آمد.
شهید اصغر پیرعلی 25 آذر سال ۱۳۴۸ در شهرستان اصفهان دیده به جهان گشود. دانش آموز دوم متوسطه در رشته فرهنگ و ادب بود که به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت.

27 دی سال ۱۳۶۵ با سمت تک تیرانداز در شلمچه بر اثر انفجار مواد منفجره به شهادت رسید. پیکرش مدتی در منطقه برجاماند و پس از تفحص در امامزاده ابوالحسن شهرستان ری به خاک سپرده شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

سرخط اخبار جامعه