ورود شرکت‌های دانش بنیان به حوزه سلامت ضروری است

تبریز- ایرنا - مدیر کل ارتباطات و فناوی اطلاعات استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به امکان ایجاد پارک سلامت در استان تاکید کرد: باید زمینه ورود شرکت‌های دانش بنیان در حوزه سلامت مهیا شود.

محمد فرزاد در دیدار با وحید مجیدی مدیر کل بیمه سلامت استان، افزود: در این راستا تجربیات خوب شهرک علمی و تحقیقاتی استان، می‌تواند در ایجاد و توسعه مراکز فناوری سلامت مانند پارک سلامت در استان آذربایجان شرقی موثر باشد.

وی گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ایجاد زیرساخت های مناسب در استان آماده همکاری با بیمه سلامت جهت تسهیل روند بیمه و درمان، جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا است.

فرزاد خاطرنشان کرد: شیوع کرونا بیشتر کسب و کارها و خدمات رسانی ها را تحت تاثیر خود قرار داده است و فرایند درمان و بیمه نیز تحت تاثیر شیوع بیماری کرونا قرار گرفته است که در این زمان همکاری اداره کل بیمه سلامت استان با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی می تواند برای تسهیل در روند اداری و درمانی و کمک به جلوگیری از شیوع بیماری در استان بسیار موثر باشد.

فرزاد

وی اعلام کرد: در تلاشیم با همکاری اداره کل بیمه سلامت استان و امکان سنجی ایجاد پارک سلامت در استان، زمینه را برای ورود هرچه بیشتر حوزه سلامت و بیمه و درمان به اقتصاد دیجیتال فراهم کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha