۲۸ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۴
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 84080791
۰ نفر

برچسب‌ها

مالک جدید داماش: امتیاز باشگاه داماش در رشت می ماند

رشت - ایرنا - مالک جدید باشگاه داماش گیلان گفت: امتیاز این باشگاه در گیلان و در شهر رشت می می ماند.

سامان سهرابی عصر دوشنبه در خصوص استرداد امتیاز باشگاه داماش به اروند خرمشهر در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هنوز هیچ انتقالی انجام نشده و مشکلی هم وجود ندارد و امتیاز باشگاه داماش گیلان حفظ خواهد شد.

وی افزود: پرونده این انتقال هم اینک در کمیته استیناف است که این کمیته تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد و تاکنون نیز چند جلسه مفید را برای حل مشکل مبلغ بدهی داماش به اروند خرمشهر بابت انتقال امتیاز این باشگاه برگزار کردیم که تاکنون نتایج کسب شده مثبت بوده است.

وی ادامه داد: امشب نیز جلسه مهمی را با حضور مسئولان فدراسیون برگزار خواهیم کرد و امید است که این مشکل در همین جلسه رفع شود و مشکلی نیز در پرداخت بدهی داماش به اروند خرمشهر نداریم و به طور حتم تیم داماش در رشت به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سهرابی در ادامه در خصوص دراختیار گرفتن امتیاز باشگاه داماش نیز گفت : این انتقال مراحل نهایی خود را طی می کند و در این زمینه نیز مشکلی نیست چون پس از تسویه حساب با باشگاه اروند خرمشهر، این انتقال  نهایی خواهد شد.

مالک جدید باشگاه داماش گیلان خاطرنشان کرد: با برطرف شدن مشکل بدهی های داماش به باشگاه اروند خرمشهر باید به فکر جذب چند بازیکن موثر باشیم و امید است که در این زمینه نیز گام های مثبت و موثری برداریم تا تیم داماش با قدرت در رقابت های لیگ دسته اول حضور یابد.

وی در خاتمه بیان کرد: هم اینک نیز تمرینات تیم فوتبال داماش گیلان زیرنظر امید هرندی سرمربی جدید این تیم دنبال می شود و با اضافه شدن چند بازیکن جدید و موثر این تیم نیز آماده حضور در رقابت های لیگ دسته اول خواهد شد.

تیم فوتبال داماش گیلان که فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته دوم حضور داشت، با خرید امتیاز باشگاه اروند خرمشهر در رقابت های لیگ دسته اول حضور یافت که در نهایت با کسب رتبه دوازدهم جدول ۱۸ تیمی این مسابقات، سهمیه خود را در لیگ دسته اول حفظ کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها