ابوترابی فرد: آمران به معروف حمایت قضایی می‌شوند

تهران- ایرنا- رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر که در این حوزه با چالش و مساله ای مواجه شوند از آنها حمایت های حقوقی و قضایی می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد روز دوشنبه در حاشیه همایش پلیس، آمران به معروف و ناهیان از منکر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به شهادت یک بسیجی در درگیری با اراذل و اوباش در منطقه تهران‌پارس اشاره کرد و اظهار داشت: آمران به معروف که در زمینه امر به معروف و نهی از منکر و عرصه امنیت اخلاقی و گسترش معروف و کاهش منکر در جامعه تلاش می کنند قابل قدردانی هستند.

وی افزود: برخی از آمران به معروف درمعرض آسیب و تهدید قرار دارند اما از آنها حمایت های لازم انجام می‌شود.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران خاطر نشان کرد: در ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک نهاد مسئول و با ظرفیت‌های مناسب حقوقی در مسیر حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر برنامه ریزی دارد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی خبرگزاری بسیج، شهید «محمدی» از اراذل و اوباشی که در منطقه تهرانپارس فضای رعب و وحشت ایجاد کرده بودند، خواسته بود تا در انظار عمومی عفت کلام را رعایت کنند اما یکی از این اراذل چاقویی را به پهلوی وی وارد کرده بود.

بر اساس این گزارش «محمدی» به دلیل عمق زیاد ضربه چاقو و پاره شدن ریه و قلب دچار وضعیت وخیم جسمانی شده و تلاش پزشکان برای مداوا و احیای وی نیز بی‌نتیجه مانده بود.

گفته می‌شود ۲ نفر از این اراذل در صحنه جرم دستگیر شده‌اند و چند نفر دیگر از جمله ضارب متواری است.

شهید محمدی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج انصارالامام تهران بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha