مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی می‌شود

شهرکرد- ایرنا- راه‌اندازی مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه ۲۸ مهر در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان تصویب شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری در این نشست اظهار داشت: باید ظرف ۱۰ روز آینده این مرکز راه‌اندازی شود و دبیرخانه و اعضای آن مشخص شود.

الله‌کرم نصیری با بیان اینکه این قرارگاه به صورت شبانه‌روزی و در بستر سامانه الکترونیکی فعال می‌شود، افزود: این سامانه باید از هشت صبح تا ساعت ۲۰ با حضور تمامی اعضا و از ساعت ۲۰ تا هشت صبح به صورت شیفتی فعال باشد و به بررسی مشکلات و تقاضاهای رسیده بپردازد.

وی با تاکید بر راه‌اندازی هرچه سریع‌تر این مرکز شبانه‌روزی و معرفی اعضای عضو از سوی دستگاه‌های اجرایی، تصریح کرد: این مرکز با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت تشکیل کارگروه شبانه‌روزی برای برطرف کردن موانع تولید راه‌اندازی می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با تشریح اهمیت این مرکز ادامه داد: این مرکز با توجه به سال جهش تولید و الزام توجه به اجرای دقیق ماده ۶۱ قانون الحاقی به قانون رفع موانع تولید، رقابت‌پذیری و ارتقای نظام مالی کشور با هدف حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی فعال می شود.

به گزارش ایرنا، مقرر شد تا این مرکز به دبیری سازمان صنعت، معدن و تجارت و در فضایی در این سازمان راه‌اندازی شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha