برنامه‌های ویژه شبکه قرآن برای ربیع‌الاول اعلام شد

تهران- ایرنا- شبکه قرآن و معارف سیما در آستانه ماه مبارک ربیع الاول، علاوه بر افتتاح گرافیک جدید شبکه در نهم این ماه، برنامه‌های ویژه ای را برای مخاطبان تهیه کرده است.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما برنامه نمایشی یکی بود یکی نبود از مجموعه برنامه های رئال عروسکی با موضوع کودک و نوجوان است که از ۱۷ ربیع الاول از آنتن شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

تلاوت مجلسی جدید، از قاریان مشهور جهان اسلام هر شب ساعت ۲۳، نغمه های روحانی آیات قرآن را به خانه های بینندگان خواهد رساند.

برنامه نقش من در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب نیز از ۱۳ ربیع الاول، پنج شنبه و جمعه ساعت ۲۱ و ویژه برنامه رسم برادری از ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه پخش می شود. همچنین برنامه چهارراه با موضوع پاسخ به چالش ها و سوالات مربوط به جوانان و نوجوانان روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۲۱ و بازپخش آن پنج شنبه ساعت ۱۸ مهمان نگاه مخاطبان خواهد بود.

برنامه خوشبخت، ویژه خانواده هاست که هر روز ساعت ۹ صبح و از ۱۷ ربیع الاول و گلچین این برنامه ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه پخش می شود. برنامه هشتگ دین با پاسخ به سوالات ارسالی مخاطبان درفضای مجازی نیز، هر روز ساعت ۱۳ از این شبکه پخش می شود.

همچنین ویژه برنامه ستاره ها شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه هر روز به معرفی نخبه های قرآنی می پردازد. برنامه بیکران هم که گفت و گویی قرآنی با حضور کارشناسان و دانشجویان است و روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۲۲ پاسخگویی سوالات قشر جوان خواهد بود.

پخش ادعیه و زیارات هر روز ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه و مسابقه تلفنی ایرانشهر از نهم ربیع الاول هر روز ساعت ۱۶ در دستور کار شبکه است. مسابقه استعدادیابی نخبه های تلاوت در برنامه اسرا نیز از نهم ربیع الاول روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ پخش می شود و مستندهای معارفی و قرآنی هم از سوم آبان ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه علاقمندان به مستندهای قرآنی را سرگرم خواهد کرد.

هویت بصری جدید شبکه قرآن و معارف سیما در روز نهم ربیع الاول، همزمان با آغاز امامت امام زمان (عج) افتتاح و به لحاظ گرافیکی تغییرات جدّی در شبکه انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha