نشست مجازی زنان کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان آسیا-اقیانوسیه برگزار شد

تهران- ایرنا- نشست مجازی ورزش زنان کنفدراسیون آسیا - اقیانوسیه ورزش‌های ناشنوایان با تاکید بر توسعه ورزش زنان ناشنوا امروز(دوشنبه) برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این نشست که با حضور سونا شارما نماینده کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا - اقیانوسیه برگزار شد، زهرا داودی نایب رییس فدراسیون ورزش ناشنوایان ایران نیز حضور داشت موضوعات مختلفی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 داودی در حاشیه این نشست مجازی گفت : طی مکاتبه مسوولین کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، ظهر امروز از طریق فضای مجازی این نشست برگزار شد  بررسی راه‌های توسعه ورزش زنان و حضور بیشتر آنان در حوزه‌های مدیریتی ناشنوایان مورد بررسی و تاکید قرار گرفت.

نایب رییس زنان فدراسیون ناشنوایان، راه اندازی سایت آسیایی، برگزاری مسابقات یا بازی‌های آسیایی ویژه زنان، امتیاز ویژه به کشورهایی که در امر ورزش زنان ناشنوا را بیش سایرین مورد  توجه قرار داده‌اند را از مهمترین مصوبات این نشست عنوان کرد. 

به گفته داودی همچنین در این نشست مجازی  عنوان شد برای جلسه آتی یکی از زنان  ورزشکار ناشنوای قهرمان نیز حضور داشته و در خصوص فرصت‌ها، تهدیدها و  امکانات موجود برای ورزش زنان  مورد بررسی قرار گیرد.

براساس این گزارش،  علیرضا بسیح سرپرست کمیته فنی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان نیز در این نشست نایب رییس زنان  فدراسیون را همراهی کرد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha