۱۲ هزار نفر عضو جدید انجمن اولیا و مربیان مدارس استان اردبیل می‌شوند

اردبیل - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از انتخاب ۱۲ هزار نفر به عنوان اعضای جدید انجمن اولیا و مربیان در یک‌هزار و ۸۰۰ مدرسه این استان خبرداد.

به گزارش ایرنا ، احمد ناصری روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگاران به توسعه ارتباط خانواده و مدرسه در وضعیت کرونایی جامعه اشاره کرد و اظهارداشت: فعالیت‌های هفته پیوند اولیا و مربیان بر اساس توسعه رابطه خانواده‌ها و مدارس پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه هر چند بیماری کرونا محدودیت‌هایی در مدارس ایجاد کرده است، افزود: مدارس تدابیری اتخاذ کرده‌اند تا روابط بین مدارس و خانواده‌ها حفظ و توسعه پیدا کند.

وی با اشاره به بخشی از برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته پیوند اولیا و مربیان در مدارس تصریح کرد: انتخابات انجمن اولیا و مربیان در مدارس یکی از برنامه‌هایی است که در این هفته برگزار خواهد شد.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، در مدارسی که  جمعیت دانش‌آموزی آنها زیر ۵۰ نفر باشد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انتخابات انجمن اولیا و مربیان بصورت حضوری برگزار خواهد شد ،در غیر اینصورت بصورت غیرحضوری و از طریق شبکه شاد صورت خواهد گرفت.

او افزود: کانالی متمرکز در شبکه دانش‌آموزی شاد برای ارائه فعالیت‌های انجمن اولیا و مربیان ایجاد شده که باعث توسعه روابط خانواده و مدارس خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha