ساخت ۴۰ واحد مسکن مددجویی در چهاردانگه ساری شروع شد

ساری - ایرنا - ساخت ۴۰ واحد مسکن محرومین در منطقه پشتکوه واقع در بخش چهاردانگه ساری آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران ، ساخت این واحدهای مسکونی به مناسبت بیست و پنجمین سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به منطقه پشتکوه ساری و همچنین بازگشت پیکر پاک شهدای خان طومان ۴۰ واحد مسکن مددجویی در روستاهای اورست، کوات، قلعه سر، مالخواست و پشرت در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل کمیته امداد مازندران ساخت این خانه ها را در راستای سیاست محرومیت‌زدایی این نهاد برشمرد و گفت : در این زمینه اقدامات گسترده‌ای صورت گرفته و سعی شده کمک‌ها به مددجویان در راستای توانمندسازی آن‌ها انجام شود.

حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه با بیان اینکه به یاد شهیدان رضا حاجی‌زاده، علی عابدینی، محمود رادمهر، محمد بلباسی و حسن رجایی فر در هر یک از روستاهای اورست، کوات، قلعه سر، مالخواست و پشرت، یک‌خانه به نام هرکدام از این شهدای والامقام کلنگ زنی می‌شود ، بیان داشت: این عمل خیرخواهانه و خداپسندانه در راستای عمل به سیره شهدا است که دائماً در هر سنگری به رفع فقر کمک می‌کردند.

وی همچنین از اجرای میز خدمت با حضور معاونین اداره کل کمیته امداد استان در منطقه پشتکوه خبر داد و گفت : با اجرای این طرح مشکلات مددجویان و مراجعان بررسی شد.

عالیشاه با بیان اینکه  با اجرای این طرح افراد غیر مددجو نیز از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند، افزود : میز خدمت به‌منظور تکریم ارباب‌رجوع، تسهیل و تسریع درروند خدمت‌رسانی و پاسخگویی فعالانه به مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم اجرا می شود.

وی از توزیع ۲۵۰ بسته سبد کالا در قالب کمک مومنانه بین مددجویان دهستان پشتکوه خبر داد و گفت : ۵۰ دستگاه آبگرمکن گازسوز خریداری‌شده و به مناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری به چهاردانگه ساری بین مددجویان این منطقه توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها