۲۸ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۰
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84080637
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هفت فوتی جدید کرونا در ایلام ثبت شد

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه عدوم پزشکی ایلام گفت: در ۲۴ ساعت گذشته هفت مورد فوت ناشی از کرونا در این استان ثبت شد و مجموع فوت شدگان تا این لحظه به ۳۱۵ نفر رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، دکتر محمد کریمیان اظهار داشت: از هفت مورد فوتی امروز، ۶ مورد مربوط به شهرستان ایلام و یک مورد مربوط به شهرستان بدره است.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۲۴۵ مورد جدید مبتلا به کرونا در ایلام شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۳ هزار و ۴۹۲ نفر افزایش یافت.

دکتر کریمیان یادآور شد: تعداد بستری شدگان ۲۱۰ نفر و تعداد بهبودیافته از کرونا ۱۲ هزار و ۲۴۲ نفر است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ایلام با ۶ هزار و ۵۸۰ نفر، ایوان با هزار و ۴۱۸ نفر و دره شهر با ۹۱۹ نفر همچنان دارای بیشترین تعداد مبتلایان هستند.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی ایلام، این استان از نظر تعداد بستری‌های کرونا نسبت به جمعیت بعد از استان‌های قم، لرستان و سمنان در رتبه چهارم کشور قرار دارد.

این استان همچنین جزو پنج استانی است که پایین‌ترین سن بستری‌ها را دارد که نشان‌ می‌دهد افراد جوان پروتکل‌ها را رعایت نکرده و تا زمان بدحال شدن و نیاز به بستری به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها مراجعه نمی‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha