سوء استفاده برخی افراد عامل صف‌های طولانی نان در عجب شیر بود

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان عجب شیر با بیان اینکه سوء استفاده برخی افراد عامل صف‌های طولانی نان در شهرستان بود، گفت: بازرسی و نظارت بر نانوایی‌ها تشدید خواهد شد .

عادل اصغرپور در کارگروه آرد و نان شهرستان افزود: با توجه به فصل برداشت محصول و افزایش مصرف نان، کم کاری در پخت نان و تعطیلی خودسرانه تعدادی از نانوایی ها، شایعه افزایش قیمت نان، شایعه کمبود آرد در شهرستان، ایجاد جو روانی و فضاسازی های بی پایه و اساس از جمله دلایل ایجاد صف های طولانی در مقابل نانوایی ها در چند روز اخیر بوده که در حال حاضر این مشکل حل شده است.

وی از دریافت سهمه مازاد آرد خبر داد و افزود: هیچ کمبودی در خصوص آرد در شهرستان وجود ندارد و ۱۲۰ تن آرد درخواست و مقرر شده است که یکی از نانوایی های سطح شهر به صورت شبانه‌روزی پخت کند و مازاد نان در نانوایی ها به سوپرمارکت‌ها و مراکزخرید توزیع خواهد شد.

اصغرپور با بیان اینکه بازرسی ها تداوم خواهد داشت، اظهار داشت: بازرسی ها از نانوایی های روستایی و شهری تا رفع صف های طولانی انجام و با افرادی که تخلف می کنند برخورد خواهد شد .

فرماندار شهرستان عجب شیر گفت: مردم ولی نعمت ما هستند و رضایتمندی و آسایش مردم هدف نهایی ماست از این رو نگرانی که در مردم ایجاد شده بود باید حتماً به آرامش برسند مردم بدون هیچ دغدغه نان خریداری کنند.

وی در خصوص رعایت بهداشت فردی و محیطی بر لزوم رعایت مستمر بهداشت در نانوایی‌ها تا مهار کامل کرونا تأکید کرد و گفت: تحویل و توزیع آرد به نانوایان باید با نظارت انجام و بدون هیچ گونه اغماضی در این مورد با افراد خاطی برخورد شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها