مردمی بودن پلیس خاری در چشم دشمنان است

تهران - ایرنا - فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی گفت: نیروهای یگان ویژه ثابت کرده‌اند که همیشه چه در ناآرامی‌ها و چه در ماموریت‌های مردم یاری، در کنار مردم هستند و این ویژگی مردمی بودن پلیس ویژه همانند خاری در چشم دشمنان شده است.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی روز دوشنبه و در دومین روز از هفته نیروی انتظامی در صبحگاه مشترک یگان های ویژه ناجا که با حضور سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا و یگان هایی از ارتش و سپاه برگزار شد، افزود: پلیس باید ولایت مدار باشد،  اصل و ویژگی ولایت مداری با پیروی از رهنمودهای ولی فقیه و جامه عمل پوشاندن به آن باید از ویژگی های فردی هر نظامی باشد؛ در کنار این مهم، حرفه ای گرایی، بصیرت و دشمن شناسی باید از دیگر ویژگی های پلیس در تراز انقلاب اسلامی باشد.

وی ادامه داد: خدمت در نیروی انتظامی افتخار بزرگی است؛ نیرویی که با مدیریت جهادی و انقلابی در خدمت مردم است و از تمام امکانات خود در راستای ارائه خدمات مخلصانه بهره می برد، این خدمت جای شکر به درگاه باری تعالی دارد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس باید ولایت مدار باشد، تصریح کرد: اصل و ویژگی ولایت مداری با پیروی از رهنمودهای ولی فقیه و جامه عمل پوشاندن به آن باید از ویژگی های فردی هر نظامی باشد؛ در کنار این مهم، حرفه ای گرایی، بصیرت و دشمن شناسی باید از دیگر ویژگی های پلیس در تراز انقلاب اسلامی باشد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا، شهادت طلبی را از دیگر ویژگی های مهم کارکنان در سطح نیروی انتظامی عنوان کرد و افزود: ما به عنوان نیروهای ویژه که وظیفه تامین امنیت کشور را بر عهده داریم، باید با استفاده از آموزش های نوین و در مواقع لزوم همانند گذشته ماموریت‌ها را به نحو احسن و مطلوب به سرانجام برسانیم.

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی سنوات گذشته در دهه دوم مهر ماه برگزار می شد، اما با توجه به تلاقی ماه صفر و مراسم اربعین حسینی (ع) با ایام هفته ناجا،  هفته ناجا در سال ۱۳۹۹ از ۲۷ مهر ماه تا ۲ آبان برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار جامعه