باشگاه‌های بدنسازی خراسان رضوی سالانه ۲ هزار میلیارد ریال اجاره پرداخت می‌کنند

مشهد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام در این استان ماهانه ۲۰ میلیارد ریال و سالانه حدود ۲ هزار میلیارد ریال اجاره بها برای اماکن ورزشی خود پرداخت می‌کنند.

فرزاد فتاحی روز دوشنبه در نشست سالانه مجمع هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی افزود: این آمار نشان می دهد گردش مالی باشگاههای پرورش اندام در این استان و مشهد بسیار بالاست و همین موضوع می‌تواند برگ برنده‌ای برای توسعه اقتصاد ورزش در این استان باشد.

وی به محدویتهای اعمال شده بر فعالیتهای ورزشی به خاطر شیوع کرونا در کشور اشاره و بیان کرد: با توجه به جایگاه شایسته کمی و کیفی پرورش اندام این استان در کشور و با رایزنی‌های صورت گرفته مدیران و مسوولان تصمیم گیرنده در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سرانجام با فعالیت باشگاه‌های ورزشی بدنسازی با رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی موافقت شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: البته با همکاری شایسته این باشگاهها و با استناد به بازرسی های دانشگاه علوم پزشکی مشهد از این اماکن مشخص شد شیوه نامه‌های بهداشتی در این اماکن رعایت می شود.

وی افزود: عملکرد فعالیت باشگاه های بدنسازی خراسان رضوی نشان می‌دهد تخلفاتی مانند دارو فروشی و استفاده از مکملهای غیرمجاز در این استان کمتر از سایر نقاط کشور است و از سوی دیگر توصیه می شود این باشگاه‌ها فضای مناسبی را برای میزبانی از جوانان فراهم نمایند.   

فتاحی به تشکیل مجمع انتخابات رییس فدراسیون بدنسازی در آینده اشاره کرد و ادامه داد: هیات بدنسازی خراسان رضوی با توجه به شایستگی‌های خود لازم است پیشنهادات و مطالبات خود را از این فدراسیون درخواست نماید.

هزار و ۴۰۰ باشگاه ورزشی بدنسازی با ۱۴ هزار ورزشکار سازمان دهی شده در خراسان رضوی فعالیت دارند.    

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha