۲۸ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۱
کد خبرنگار: 1423
کد خبر: 84080561
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مرزبانان ایلام از قاچاق ۱۸۶ راس دام به عراق جلوگیری کردند

ایلام - ایرنا - فرمانده مرزبانی ایلام گفت: ۱۸۶ راس دام قاچاق طی ۲ عملیات توسط هنگ مرزی دهلران این استان از قاچاقچیانی که قصد خروج این احشام از کشور را داشتند، کشف و ضبط شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی مرزبانی استان ایلام، سردار کیاست سپهری روز دوشنبه در تشریح این عملیات ها اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق دام و تشدید برخورد با قاچاقچیان، نیروهای مرزبانی دهلران در نقطه صفر مرزی قافله جا موفق به توقیف ۱۱۱ راس احشام  قاچاق، یک راس الاغ، یک دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک و دستگیری ۲ نفر قاچاقچی با هویت معلوم شدند.

وی افزود: همچنین در عملیات دیگری در نوار مرزی عین خوش دهلران ۷۵ راس احشام قاچاق قبل خروج از مرز توسط نیروهای هنگ مرزی این شهرستان شناسایی، کشف و ضبط شد.

سردار سپهری تاکید کرد: در این عملیات قاچاقچیان که غافلگیر و توان مقابله با ماموران  نداشتند با رها کردن احشام با استفاده از تاریکی شب و بهره گیری از وضعیت توپوگرافی منطقه از محل متواری شدند.

وی اضافه کرد: مرزبانان مستقر در نوار مرزی دهلران در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق احشام، تشدید اقدامات کنترلی و اجرای کمین هدفمند در نقاط صفر مرزی موفق شدند قاچاقچیان را از هدف شوم خود بازدارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha