استاندار:‌ خیرین بیش از قبل به محرومان کردستان کمک کنند

سنندج‌ - ایرنا - استاندار کردستان گفت: در شرایط فعلی اقتصادی لازم است که خیرین کردستانی بیش از گذشته به محرومین و نیازمندان توجه داشته باشند.

به گزارش ایرنا، بهمن مرادنیا روز دوشنبه در مراسم نمادین پویش پازل همدلی که توسط اداره کل بهزیستی برگزار شد ضمن تقدیر از همت خیرین در عرصه های مختلف کمک رسانی به همنوعان اظهار داشت: وضعیت اقتصادی کشور به گونه‌ای است که ضرورت حضور خیرین برای کمک به خانواده‌های نیازمند بیشتر احساس می‌شود.

وی اضافه کرد: در جامعه خانواده‌های نیازمندی وجود دارند که باید مورد حمایت قرار بگیرند تا فرزندان این خانواده‌ها بتوانند تداوم تحصیل داشته باشند.

استاندار کردستان از رسانه ها و صدا و سیما درخواست کرد در راستای جلب مشارکت مردمی و چهره‌های شاخص در پویش پازل همدلی، بیشتر تلاش کنند.

پویش پازل همدلی توسط سازمان بهزیستی انجام می‌شود و درآمد حاصل از آن صرف خرید لوازم التحریر برای نیازمندان و خانواده‌های تحت پوشش خواهد شد. استاندار کردستان ۲۰۰ میلیون ریال از هزینه شخصی خود رابه پویش پازل همدلی در استان اختصاص داد.

استاندار کردستان همچنین امروز همزمان با هفته نیروی انتظامی به همراه جمعی از مسوولین، آموزشگاه‌ راهنمایی و رانندگی سروش فرماندهی انتظامی استان کردستان را افتتاح کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها