سردار باقری بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌ نیروهای مسلح در کنترل کرونا تاکید کرد

تهران - ایرنا - رییس ستادکل نیروهای مسلح در جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا(ع) بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های این نیرو و اتخاذ تدابیر و سیاست‌های پیشگیرانه موثر و آموزش همگانی مردم در کنترل بیماری کرونا تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا(ع) روز دوشنبه به ریاست سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح و همزمان به صورت ویدئو کنفرانس در ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع در راستای ارزیابی نحوه خدمات‌رسانی و بهره‌مندی هر چه بیشتر از توانمندی و ظرفیت‌های کامل نیروهای مسلح و کمک به درمان بیماران مبتلا به کرونا و تحقق فرمان فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی)  تشکیل شد.

 بنابراین گزارش در این جلسه که با حضور تمامی اعضاء، فرماندهان و مسئولان قرارگاه‌های نیروهای مسلح به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، روسای کمیته‌های تخصصی و قرارگاه‌های تابعه در ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع گزارشی از روند فعالیت‌ها و مشارکت فراگیر نیروهای مسلح در کمک به درمان بیماران کرونا ارائه کردند.

در این جلسه سرلشکر محمد باقری رییس ستادکل نیروهای مسلح ضمن قدردانی از خدمات و فعالیت‌های انجام شده نیروها و سازمان‌های نیروهای مسلح در لبیک به فرمان فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) بر مشارکت و همکاری حداکثری و استفاده از تمامی ظرفیت‌های نیروهای مسلح در کنترل، نظارت، پیشگیری، درمان، کمک به بیماران و در اختیار گذاشتن بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و امکانات نیروهای مسلح در سراسر کشور به ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا تاکید کرد.

سرلشکر باقری اتخاذ تدابیر و سیاست‌های پیشگیرانه موثر و تداوم آن تا حصول نتیجه مطمئن و تقلیل میزان فراگیری این بیماری و همچنین توجه بر لزوم استمرار آگاه‌سازی و آموزش همگانی مردم در نحوه مراقبت و مقابله با بیماری کرونا را ضروری دانست.

علی‌رضا رییسی معاون بهداشت وزیر بهداشت و درمان و مصطفی قانعی رییس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا نیز در این جلسه با قدردانی از فرماندهان نیروهای مسلح و کادر درمانی سازمان‌های تابعه در همکاری با ستاد ملی کرونا، آخرین وضعیت فراگیری این بیماری در سطح کشور و اقدامات و فعالیت‌های پیشگیرانه و روند درمان مبتلایان و میزان اثربخشی تدابیر و سیاست‌های اتخاذ شده را تشریح کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha