سردار رحیمی: علت شهادت بسیجی آمر به معروف در دست بررسی است

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مورد شهادت یک بسیجی در درگیری با اراذل و اوباش در منطقه تهران‌پارس، گفت: علت شهادت بسیجی آمر به معروف توسط پلیس در حال بررسی بوده و به محض روشن شدن موضوع، علت آن اطلاع‌رسانی می‌شود.

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز دوشنبه در حاشیه همایش پلیس، آمران به معروف و ناهیان از منکر و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این شهید بسیجی با نام «محمد محمدی» به علت حضور در منطقه و ایجاد آرامش در بین افرادی که نزاع و درگیری به راه انداخته بودند، وارد صحن شد که با ضربه چاقو به شهادت رسید.

فرمانده انتظامی پایتخت عنوان کرد: حرف و حدیث‌های بسیاری در خصوص علت شهادت این بسیجی وجود دارد اما علت هنوز مشخص نشده و پلیس در حال بررسی و پیگیری است.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی خبرگزاری بسیج، شهید «محمدی» از اراذل و اوباشی که در منطقه تهرانپارس فضای رعب و وحشت ایجاد کرده بودند، خواسته بود تا در انظار عمومی عفت کلام را رعایت کنند اما یکی از این اراذل چاقویی را به پهلوی وی وارد کرده بود. 

بر اساس این گزارش «محمدی» به دلیل عمق زیاد ضربه چاقو و پاره شدن ریه و قلب دچار وضعیت وخیم جسمانی شده و تلاش پزشکان برای مداوا و احیای وی نیز بی‌نتیجه مانده بود. 

گفته می‌شود ۲ نفر از این اراذل در صحنه جرم دستگیر شده‌اند و چند نفر دیگر از جمله ضارب متواری است. 

شهید محمدی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج انصارالامام تهران بود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =