۴۱۹ متقاضی طرح ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد حساب افتتاح کردند

گچساران- ایرنا - معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای ۴۱۹  متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در این استان تاکنون حساب افتتاح شده و بانک مسکن به عنوان بانک عامل، پرداخت تسهیلات این طرح را در دستور کار خود قرار داده است.

حامد صیادی روز  دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: سه هزارو ۳۸۵ نفر در طرح مسکن ملی در مناطق مختلف استان ثبت نام کرده اند.

وی بیان کرد: تاکنون برای متقاضیانی که احراز هویت شده پرونده تشکیل  و پیامک افتتاح حساب دریافت کرده اند که از این تعداد ۳۱۶  نفر اقدام به تکمیل آورده و واریز وجه ۴۰۰ میلیون ریالی نموده است.

صیادی تصریح کرد: متقاضیان باید هرچه سریعتر  نسبت به واریز وجه یا تکمیل موجودی تا سقف ٤٠٠ میلیون ریال اقدام کنند.

صیادی افزود: از این تعداد متقاضیان طرح مسکن ملی  بیشترین متقاضیان مربوط به شهرستان‌ گچساران بوده است.

وی ادامه داد: ۲ هزارو ۱۹۵ متقاضی در گچساران برای طرح مسکن ملی ثبت نام کرده اند  با توجه به توافق انجام شده بین بنیاد مسکن و راه شهر سازی زمین برای ساخت ۵۰۰ واحد تامین شد.

وی گفت: نقشه اجرای واحدها توسط نهادها و سازمان‌های مجری طرح مسکن ملی در این استان تهیه شده و هم اکنون تجهیز کارگاه شده و عملیات اجرایی آنها بزودی اغاز خواهد شد.

صیادی افزود:  بر اساس زمین تامین شده از سازمان ملی زمین در طرح مسکن ملی ۵۰۰واحد در گچساران، ۱۷۹واحد در دهدشت، چرام ۳۶ واحد، ۴۰ واحد لیکک و ۶۲ واحد در سی سخت ساخته خواهد شد.

وی ابراز کرد: تاکنون آماده سازی و تسطیح طرح مسکن ملی در گچساران، کهگیلویه، لیکک و دنا انجام شده و پیش نویس پروانه ساختمانی از شهرداری های این شهرستان ها اخذ شده است.

صیادی با بیان اینکه همچنین لوله های آب شرب این طرح با اعتباری بیش از پنج میلیاردو ۴۰۰ میلیون ریال خریداری شده گفت: پیمانکار این پروژه  مشخص و بزودی عملیات اجرایی این طرح آغاز خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها