فرمانده سپاه بوشهر: مبانی فکری انقلاب با بسیج گره خورده‌است

بوشهر- ایرنا- فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: مبانی فکری انقلاب اسلامی با مبادی فکری بسیجیان گره خورده‌است و تفکر بسیجی و جهادی در قشرهای مختلف جامعه وجود دارد.

به گزارش ایرنا، سردار علی رزمجو روز دوشنبه در آئین تودیع و معارفی مسئول جدید بسیج صدا و سیما و رئیس بسیج ورزشکاران استان بوشهر افزود:  امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سازماندهی نیروهای بسیجی را تا عمق جامعه توسعه داده و این کار باعث شده روحیه دفاع از انقلاب اسلامی در همه قشرها توسعه یابد.

وی اظهار کرد: امروز بسیج نهادی سازماندهی شده از افراد دارای تفکر جهادی است و بسیج صدا و سیما نقشی اساسی در تبیین و ترویج هویت و سبک زندگی اسلامی- ایرانی با محوریت فرهنگ و تفکر بسیجی دارد.

مسئول سابق سازمان بسیج ورزشکاران استان بوشهر گفت: این سازمان با هدف ترویج فضایل اخلاقی، معنویت و فعالیت­‌های فرهنگی در عرصه ورزش گام‌های مهمی برداشته است.

روح الله فرزین افزود: انجام فعالیت­‌های اشتغال‌زایی، اعطای تسهیلات قرض الحسنه، شرکت در رزمایش کمک‌­های مؤمنانه، اهدای خون، راه­اندازی گروه­های جهادی، موکب اربعین حسینی، شرکت در نمایشگاه‌­های فرهنگی، کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه، کمک به سیل­زدگان خوزستان، تقدیر از ورزشکاران بسیجی قهرمان و پهلوان و قرآنی از جمله فعالیت­‌های این سازمان در چند سال اخیر است.

وی یادآورشد: در زمان حاضر چهار هزار نفر از ورزشکاران این استان در ۱۲ کانون بسیج  سازماندهی و به انجام فعالیت‌های فرهنگی درعرصه ورزش مشغول هستند.

در این آئین رضا چشم‌تر و عبدالرضا ملاکی به ترتیب به عنوان مسئول بسیج صدا و سیما و سازمان بسیج ورزشکاران استان بوشهر معرفی و از خدمات حسین حجری و روح الله فرزین تجلیل شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha