فرمانده انتظامی گناوه: هفته این نیرو فرصتی برای ارتباط بیشتر با مردم است

گناوه - ایرنا - فرمانده انتظامی گناوه گفت: هفته این نیرو فرصتی برای ارتباط بیشتر با آحاد مردم، نخبگان و ارائه خدمات بیشتر و استفاده از نظرها، پیشنهادها و انتقادهای آنها است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حسین احمدی روز دوشنبه در آیین صبحگاه عمومی نیروهای انتظامی این شهرستان افزود:  افتخار می‌کنیم که سرباز ولایت و خدمتگزار مردم هستیم و این بالاترین افتخار برای دلاور مردان سبزپوش در هر مسئولیتی است.

وی  اظهارداشت: همانگونه مقام معظم رهبری فرمودند ناجا باید اقتدار توام با رافت، عدالت و مهربانی داشته باشد و  بر همین اساس خط قرمز نیروی انتظامی و نیروهای مسلح امنیت مردم است و  تا پای جان برای  آرامش و آسایش ملت جانفشانی خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی گناوه بیان کرد: باید تلاش کنیم اقدامات پیشگیرانه را با آگاه سازی و مشارکت دهی مردم هر چه بیشتر گسترش دهیم.

وی گفت: یکی از اصول و ارزش‌های انقلاب تکیه بر قانون و اجرای قوانین است که توسط همکاران سخت کوش در یگان‌های خدمتی دنبال می‌شود و انتظار می‌رود همچون گذشته توجه و دقت مضاعف و همت در این زمینه داشته باشند.

احمدی اظهارداشت: یکی از وظایف نیروی انتظامی حفظ و ارتقای امنیت در حوزه‌های مختلف اخلاقی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی است  و در این ارتباط آمادگی برای شناسایی و دستگیری مخلان نظم و امنیت وجود دارد.

وی بیان کرد:  نیروی انتظامی در انجام ماموریت‌های محوله هیچ‌گونه بن بستی نمی‌بیند، هرچند مشکلاتی وجود دارد که با تکیه بر ظرفیت مردم و همکاران قابل حل است.

فرمانده انتظامی گناوه گفت: باتوجه به بیماری کرونا که شرایط را در همه عرصه‌ها متفاوت کرده‌است اما با همدلی و هماهنگی خوبی که بین مردم و پلیس وجود دارد، اقدامات خوبی در این شهرستان صورت می‌گیرد.

آیین صبحگاه عمومی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ستاد فرماندهی انتظامی گناوه برگزار شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha