۷۰میلیارد تومان صرف اجرای طرح‌های بخش "پاپی" شهرستان خرم‌آباد شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار خرم‌آباد گفت: ۷۰میلیارد تومان اعتبار استانی و ملی برای اجرای طرح‌های عمرانی و اقتصادی بخش "پاپی" شهرستان خرم‌آباد هزینه شده است.

به گزارش ایرنا ، جعفر طولابی روز دوشنبه در آیین معارفه بخشدار پاپی شهر سپیدشت اظهار داشت: امسال ۱۶پروژه با ۱۸ میلیارد تومان اعتبار و سال گذشته ۲۸ پروژه با ۳۸ میلیارد تومان طرح در شهرستان خرم آباد تعریف شده است.

طولابی اضافه کرد: همچنین در این مدت ۱۴.۵ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ستاد بحران به طرح های شهرستان خرم اباد اختصاص یافته است. 

وی اظهار کرد: استان لرستان محروم نیست چراکه دارای ظرفیت های بسیاری می باشد اما از رشد توسعه اقتصادی عقب ماندگی دارد همچنین بخش پاپی دارای ظرفیت های بی شماری در حوزه دامداری و دامپروری می باشد که باید به این مهم توجه شود.

وی با بیان اینکه مردم این بخش همواره پشتیبان انقلاب و رهبری بوده و در تمامی صحنه ها حضوری فعال داشته و بیش از ۳۵۰شهید در دوران دفاع مقدس به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است،  افزود: در طول عمر انقلاب خدمات خوبی توسط دولت های مختلف به مناطق محروم ارایه شده و باتوجه به تحریم ها و مشکلاتی که از ابتدای انقلاب تاکنون داشته ایم و علی رغم تمامی تنگناها اقدامات مثبت انجام شده اما به دلیل محرومیت ها باید بیشتر تلاش شود.

وی ادامه داد: طرح های مهمی در حوزه های مختلف در این منطقه انجام شده و از سال گذشته تاکنون طرح های مختلفی ایجاد و در حال تکمیل است.

طولابی بیان کرد: طرح چهارخطه سپیددشت به خرم آباد دارای ردیف اعتباری ملی می باشد و بخشی از آن آغاز شده و یکی از مطالبات حوزه شهرستان خرم آباد می باشد و امیدواریم این طرح به صورت ویژه دیده شود.

وی با اشاره به اینکه منطقه پاپی سرزمین آبشارها می باشد گفت: باید زیرساخت های گردشگری مناسب فراهم شود همچنین سایت پرورش ماهی ۶هزار تنی یکی از طرح های مهم بوده و ۱۲میلیارد تومان برای آن پیش بینی شده است.

میلاد زیدی در حکمی از سوی سید موسی خادمی استاندار لرستان به عنوان بخشدار پاپی شهر سپیددشت شهرستان خرم آباد منصوب شد.

پیش از این علی اکبر جاهد بخشدار پاپی بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها