ملی‌پوش کشتی فرنگی: فقط برای طلای جهان می‌جنگم

تهران- ایرنا- عضو تیم ملی کشتی فرنگی در وزن ۷۷ کیلوگرم و دارنده مدال برنز جهان گفت: اگر برای تیم ملی در پیکارهای جهانی انتخاب شدم فقط برای مدال طلا خواهم جنگید.

به گزارش ایرنا، محمدعلی گرایی دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان افزود: با توجه به تعطیلی کشتی در چند ماه گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمرینات خود را رها نکرده بودم و به صورت انفرادی تمرینات آمادگی جسمانی و فنی را انجام می دادم.

وی در مورد برگزاری مسابقات لیگ تصریح کرد: برگزاری لیگ از لحاظ مالی برای کشتی گیران خوب بود اما رقم‌هایی که با کشتی گیران قرارداد می بندند، آنچنان که باید نیست اما همین نیز کمک خوبی برای کشتی گیران است.

گرایی افزود: همین که سوت آغاز مسابقات با برگزاری مسابقات لیگ کلید خورد، کمک خوبی به کشتی گیران شد.

وی در مورد شرایط جسمانی و فنی خود نیز اظهار داشت: از قبل تمرین داشتم و شرایط جسمانی‌ام نیز خوب بود، البته به خاطر ارنج تیمی در وزن ۸۲ کیلوگرم کشتی گرفتم اما رقابت‌های خود را با پیروزی پشت سر گذاشتم و به نظر خودم بد نبودم

گرایی در مورد آغاز تمرینات تیم های ملی گفت: خوشبخاته بعد از ۸ ماه دوری به تمرینات بازگشتیم، در حال حاضر ۷۹ کیلوگرم وزن دارم و برای حضور در وزن ۷۷ کیلوگرم مشکلی نخواهم داشت، شرایط اردو نیز خوب است، البته وظیفه ما تمرین کردن و کشتی گرفتن است و در هر شرایطی باید به دنبال آماده سازی خود باشیم.

وی ادامه داد: چون در این چند ماه از تمرینات دور نبودم در اردو نیز مشکل خاصی برای تمرین ندارم و اذیب نمی شوم و دیروز نیز تمرینات وزنه را به خوبی برگزار کردیم.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی در وزن ۷۷ کیلوگرم در پایان خاطرنشان کرد: باید از حاشیه دور شویم و به فکر کشتی گرفتن باشیم، اگر برای تیم ملی انتخاب شدم فقط برای مدال طلا می جنگم و برای یک جنگنده هیچ فرقی نمی کند که با چه حریفی روبرو می شود و فقط به دنبال پیروزی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha