یک شرکت فولادی ۷۰۰میلیون ریال برای خرید تبلت دانش آموزان اختصاص داد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: یکی از شرکت‌های فولادی استان ۷۰۰میلیون ریال برای خرید تبلت دانش آموزان نیازمند و ایتام تحت پوشش این نهاد اختصاص داد.

علی الهیاری روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: تبلت ها تا پایان نیمه اول آبانماه امسال تهیه و بین دانش آموزان نیازمند هرمزگان که توسط مددکاران شناسایی‌شده، توزیع خواهد شد.
وی بیان داشت: این اقدام خیرخواهانه مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره این شرکت فولادی (فولاد مادکوش) در راستای تحقق عدالت آموزشی بوده تا دانش‌آموزی به دلیل نداشتن امکانات لازم برای آموزش مجازی از تحصیل باز نماند.
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان اظهارداشت: همچنین این شرکت فولادی در راستای تکریم و دستگیری از ایتام با حمایت مستمر از ۵۰۰ یتیم در طرح اکرام ایتام استان شرکت کرده و به‌عنوان یکی از حامیان بزرگ به ایتام کمک می‌کند.
الهیاری در ادامه از دیگر شرکت‌ها، بنگاه‌های اقتصادی و کارخانه های استان هرمزگان نیز خواست در تامین تبلت دانش آموزان ایتام و نیازمند مشارکت کنند.
الهیاری ادامه داد: بنگاه های اقتصادی و افراد خیر می‌توانند کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۰۶۴۸ ۰۰۰۰ ۹۹۷۹ ۶۰۳۷ و همچنین با شماره‌گیری کد دستوری #۰۷۶*۸۸۷۷* با تلفن همراه خود در طرح ملی رزمایش همدلی برای ایران همدل شرکت کنند.
حدود ۷۰ هزار دانش‌آموز نیازمند در هرمزگان وجود دارد که ۴۴ هزار نفر از آنان تحت پوشش برنامه‌های حمایتی کمیته امداد قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها