چند خبر ورزشی از استان کردستان

سنندج‌ - ایرنا - دعوت بوکسور کردستانی به اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان، کسب مقام نخست رشته تالو توسط ووشوکار کردستانی و اجرای چند برنامه در هفته تربیت بدنی خبرهای کوتاه از ورزش در استان کردستان است.

به گزارش ایرنا، مهدی خسروی بوکسور کردستانی از سوی سرمربی تیم ملی بوکس به سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بزرگسالان کشورمان فراخوانده شد.

این مرحله از اردوی تیم ملی با حضور ۱۰ بوکسور از روز ۲ آبان به میزبانی کیش آغاز می‌شود و به مدت ۲ هفته ادامه خواهد داشت.

بوکسورهای تیم ملی بزرگسالان کشورمان خود را برای رقابت های انتخابی المپیک که اردیبهشت آینده به میزبانی فرانسه و در شهر پاریس برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.

کسب مقام نخست رشته تالو توسط ووشوکار کردستانی

با شرکت ۷۰۰ ورزشکار از سراسر کشور و در دو بخش بانوان و آقایان اولین دوره رقابت های مجازی ووشو قهرمانی رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کشور در رشته‌های تالو، ساندا و آمادگی جسمانی با نظارت فدراسیون ووشو برگزار شد.

فاتح حیدریان ووشوکار کردستانی موفق شد در این مسابقات مقام نخست رشته تالو در رده سنی بزرگسالان را به خود اختصاص دهد.

برنامه‌های هفته تربیت بدنی در کردستان

همایش ورزش عصرگاهی تحت عنوان «آوای ورزش در همسایگی» از جمله برنامه‌های هفته تربیت بدنی در سنندج برگزار شد.

در این همایش ۲۰۰ نفر از ورزشکاران گروه‌های مختلف آیروبیک و همچنین مردم شهر سنندج با انجام حرکات ورزشی هفته تربیت بدنی و ورزش را گرامی داشتند.

همایش ورزش عصرگاهی با فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی عصر یکشنبه ۲۷ مهرماه در پارک دیدگاه به همت اداره ورزش و جوانان سنندج و هیات ورزش‌های همگانی استان و شهرستان برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش همایش دوچرخه سواری، مسابقات دوستانه بدمینتون، کلاس آموزشی کوهپیمایی همگانی، مسابقات دوستانه فوتبال با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات‌های ورزشی قروه در این شهرستان برگزار شد.

همچنین همایش نمایش خودروهای آفرود در سطح خیابان‌های شهر بانه با حضور جمعی از ورزشکاران این رشته ورزشی برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha