برنامه‌های هفته وحدت با استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی اجرا می‌شود

ارومیه- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آذربایجان‌غربی با اشاره به لزوم اجرای مجازی برنامه‌های فرهنگی هفته وحدت، گفت:  باید از ظرفیت شبکه‌های مجازی در برنامه‌های فرهنگی و هنری این هفته و ۱۳ آبان نهایت استفاده صورت گیرد و اجرای برنامه‌ها به این سمت سوق داده شود.

حجت‌الاسلام ناصر آقایی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته وحدت و ۱۳ آبان افزود: با توجه به تقارن این روزها با هم و باتوجه به شیوع ویروس کرونا باید برنامه‌های فرهنگی و هنری را به سمت فعالیت در شبکه مجازی سوق دهیم.

وی تاکید کرد: شرایط بر اساس تصمیمات ستاد کرونا و وضعیت شیوع ویروس بررسی می‌شود و در صورت مناسب بودن اوضاع در برخی از شهرستان‌ها تجمع‌های نمادین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز وجود خواهد داشت و در غیراین صورت تمام برنامه‌ها به صورت مجازی خواهد بود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آذربایجان‌غربی با اشاره به اهمیت هفته وحدت، گفت: اگر وحدت بین شیعه و سنی مستحکم باشد تمام گرفتاری‌های اقتصادی و مادی جامعه ما حل و فصل می‌شود.

حجت‌الاسلام آقایی بیان کرد: دشمنان در تلاش هستند تا با اختلاف افکنی بین مسلمانان فاصله ایجاد کنند.

وی بیان کرد: همزمان با هفته وحدت و تقارن این هفته با روز ۱۳ آبان روز استکبارستیزی باید با اتحاد و پیروی از روش و سنت پیامبر مقابل مستکبران و زودگویان بایستیم.

به گزارش ایرنا در ادامه این جلسه حاضران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی به بیان نظرات و پیشنهادات خود بر اجرای برنامه‌ها در فضای مجازی پرداختند تا تصمیمات نهایی در این خصوص گرفته شود.

فاصله میان ۱۲ ربیع‌االاول که سالگرد ولادت پیامبر اکرم (ص) بنابر روایات اهل سنت می باشد تا ۱۷ ربیع الاول که تاریخ ولادت حضرت محمد (ص) بنابر روایات موجود در شیعه است، از سوی امام خمینی (ره) به عنوان هفته وحدت نامگذاری شده است؛ هفته وحدت امسال با نام جشن‌های بهار مهربانی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha