۲۸ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۰۱
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 84080001
۰ نفر

برچسب‌ها

فیلم مستند با موضوع کرونا در گناوه تولید شد

گناوه - ایرنا - فیلم مستند کوتاه " در میان امواج " که به موضوع کرونا ارتباط دارد در گناوه توسط گروه جهادی هنرمندان مهر مسیحا تولید شد.

نویسنده و کارگردان این فیلم روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:  فیلم در میان امواج در خصوص فعالیت ، تلاش ، همکاری و همدلی مردم و  گروه‌های جهادی شهرستان گناوه هنگام غسل ، کفن و دفن  اموات کرونایی است.

عبدالرضا محمدی نژاد افزود: در این فیلم از زمانی که یک  بیمار کرونایی در شهرستان فوت می‌کند و در قبر گذاشته و خاک بروی آن ریخته خواهد شد به تصویر کشیده می‌شود.

وی اظهارداشـت: تمام تلاش خود را بکار بسته‌ایم تا فعالیت‌ها و تلاش بی وقفه گروه‌های جهادی را در این امر مهم به مردم  نشان دهیم.

محمدی نژاد  گفت: این فیلم جزو فیلم‌های مستند کوتاه بشمار می‌آید و  برای جشنواره حقیقت و دیگر جشنواره‌های مرتبط با کرونا و سلامت ، در شبکه مستند پخش خواهد شد.

                        
نویسنده و کارگردان در میان امواج افزود: تصویر بردار و تدوین این فیلم را  علی معرف، مدیر تولید و عکاس  احمد منصور نژاد، موسیقی متن و صدا شهرام استواریان و گوینده متن حجت الاسلام مهراب خادمی  برعهده دارند.
وی یادآورشد: در تولید این فیلم ، گروه‌های جهادی ،  پیمانکار آرامستان بهشت رضا ، شبکه بهداشت ودرمان، شهرداری و شورای اسلامی شهر  ، بیمارستان امیرالمومنین (ع) و  سوانح سوختگی و خانواده‌های متوفی همکاری دارند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر از نقاط با وضعیت قرمز کرونایی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =