۲۸ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۰۱
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 84080001
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

فیلم مستند با موضوع کرونا در گناوه تولید شد

گناوه - ایرنا - فیلم مستند کوتاه " در میان امواج " که به موضوع کرونا ارتباط دارد در گناوه توسط گروه جهادی هنرمندان مهر مسیحا تولید شد.

نویسنده و کارگردان این فیلم روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:  فیلم در میان امواج در خصوص فعالیت ، تلاش ، همکاری و همدلی مردم و  گروه‌های جهادی شهرستان گناوه هنگام غسل ، کفن و دفن  اموات کرونایی است.

عبدالرضا محمدی نژاد افزود: در این فیلم از زمانی که یک  بیمار کرونایی در شهرستان فوت می‌کند و در قبر گذاشته و خاک بروی آن ریخته خواهد شد به تصویر کشیده می‌شود.

وی اظهارداشـت: تمام تلاش خود را بکار بسته‌ایم تا فعالیت‌ها و تلاش بی وقفه گروه‌های جهادی را در این امر مهم به مردم  نشان دهیم.

محمدی نژاد  گفت: این فیلم جزو فیلم‌های مستند کوتاه بشمار می‌آید و  برای جشنواره حقیقت و دیگر جشنواره‌های مرتبط با کرونا و سلامت ، در شبکه مستند پخش خواهد شد.

                        
نویسنده و کارگردان در میان امواج افزود: تصویر بردار و تدوین این فیلم را  علی معرف، مدیر تولید و عکاس  احمد منصور نژاد، موسیقی متن و صدا شهرام استواریان و گوینده متن حجت الاسلام مهراب خادمی  برعهده دارند.
وی یادآورشد: در تولید این فیلم ، گروه‌های جهادی ،  پیمانکار آرامستان بهشت رضا ، شبکه بهداشت ودرمان، شهرداری و شورای اسلامی شهر  ، بیمارستان امیرالمومنین (ع) و  سوانح سوختگی و خانواده‌های متوفی همکاری دارند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر از نقاط با وضعیت قرمز کرونایی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha