ووشوکاران آذربایجان‌غربی ۵ مدال در مسابقات مجازی کشور کسب کردند

ارومیه- ایرنا- رییس هیات ووشو آذربایجان‌غربی گفت: ورزشکاران اهل این استان در نخستین دوره مسابقات مجازی کشور، پنج مدال نقره و برنز کسب کردند.

علی‌اصغر شادجو روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ووشو آذربایجان‌غربی با ۳۵ ورزشکار در ۲ بخش ساندا و تالو نخستین دوره مسابقات مجازی کشور شرکت کرده بود و صاحب یک مدال نقره و چهار برنز شد.

وی اضافه کرد: ووشوکاران استان از چهار شهرستان ارومیه، میاندوآب، سردشت و مهاباد حضور داشتند که در بخش تالو بزرگسالان آقایان و در بسته رقابت های «چانگ چوان- دائوشو– گوئن شو»، میرمهدی انامقی از شهرستان ارومیه و در بسته رقابت های «تای چی چوان- تای چی جین»، رامیار احمدپور از شهرستان سردشت صاحب مدال برنز شدند.

وی ادامه‌داد: در تالو بزرگسالان بانوان و در بسته مسابقات «چانگ چوان- جین شو- چیانگ شو» نوشین محمدپور از ارومیه مدال نقره کشور را کسب کرد و در بخش تالو جوانان بانوان و در بسته رقابتهای «نان چوان- نن دائو- نن گوئن» الینا صالح‌نمدی ووشوکار ارومیه‌ای به مدال برنز کشور دست یافت.

رییس هیات ووشو آذربایجان‌غربی اضافه کرد:  در بخش ساندا آقایان و در رده سنی بزرگسالان، پوریا حجازی ورزشکار میاندوآبی صاحب گردن‌آویز برنز شد.

شادجو گفت: از ۳۵ ووشوکار اعزامی استان، ۱۰ ووشوکار جواز حضور در مرحله دوم را کسب کردند.

نخستین دوره مسابقات مجازی در رشته‌های تالو، ساندا و آمادگی جسمانی با حضور بیش از ۷۰۰ نفر و ارسال بیش از ۳ هزار دقیقه فیلم برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha