۲۵ کارگاه بسیج در استان مرکزی ماسک تولید می‌کنند

اراک - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۲۵ کارگاه با مدیریت این نهاد انقلابی در استان ماسک تولید می‌کنند و با وجود مشکلات تامین پارچه به‌صورت شبانه روزی در سه شیفت فعالیت دارند.

«امید محترمی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: کمبود پارچه برای تولید ماسک مشکل اصلی کارگاه‌های زیر پوشش است اما، با پیگیری‌ و همکاری برخی تولیدکنندگان تاکنون وقفه‌ای در خط تولید این کارگاه‌ها ایجاد نشده است.

وی ادامه داد: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از چهار میلیون و ۵۰۰ هزار ماسک در این کارگاه‌های استان تولید و در مناطق محروم و حاشیه نشین استان مرکزی توزیع شده است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار دشت: در صورت حل مشکل تامین پارچه شمار کارگاه‌های تولید ماسک این نهاد انقلابی شمار کارگاه‌ها به ۶۰ واحد می‌رسد.

محترمی بیان کرد: کارگاه‌های تولید ماسک، دستکش، لباس و تجهیزات پزشکی بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی همچنان فعال است و تا شکست ویروس کرونا با خدمات متفاوت در کنار مردم و کادر پزشکی خواهد بود.

وی اضافه کرد: استان مرکزی در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه نیز از استان‌های موفق کشور است و از اردیبهشت ماه تا ۲۵ مهرماه جاری بیش از ۲۹۰ هزار بسته معیشتی در نقاط مختلف استان توزیع سد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: سازماندهی گروه‌های جهادی بر اساس تخصص محور و منطقه محور است که بیش از ۲۲ هزار نفر در سطح استان در عرصه های مختلف عمرانی ، بهداشتی، پزشکی، خدماتی، کشاورزی، درمانی، صنعتی، تولیدی و سایر فعالیت‌ها خدمات تخصصی به مردم ارایه می کنند.

۸۰۰ گروه جهادی در استان مرکزی سازماندهی شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =