مازنی: برخی نمایندگان مجلس از دایره نقد عالمانه و منصفانه خارج شده‌اند

تهران- ایرنا- نماینده مجلس دهم با بیان اینکه برخی از نمایندگان مجلس از دایره نقد عالمانه و منصفانه به دولت خارج شده‌اند، مهمترین تبعات این رفتار را باز شدن باب توهین به مقام‌ها عنوان کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مازنی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره اظهارات نماینده مردم قم علیه رییس جمهوری، با بیان اینکه نقد باید عالمانه و منصفانه باشد، گفت: نقد عالمانه آن است که ابعاد مختلف موضوع مورد سنجش قرار گیرد و جنبه‌های مثبت و منفی آن بیان شود و نقد منصفانه هم آن است که عوامل تاثیرگذار در وضعیت فعلی کشور شناسایی و سهم هر عامل تعیین شود.

نماینده مجلس دهم با بیان اینکه برخی از نمایندگان مجلس از دایره نقد عالمانه و منصفانه به دولت خارج شده‌اند، مهمترین تبعات این رفتار را باز شدن باب توهین به مقام‌ها عنوان کرد.

مازنی با بیان اینکه باید از چنین رفتارهایی پرهیز کرد چون حد یقف ندارد و دامن همه را خواهد گرفت، منتسب کردن مسوولیت همه مشکلات به دولت را بی‌انصافی دانست.

وی، درباره سفرهای استانی رییس مجلس اظهار داشت: گفته می شود سفر و برنامه‌های رییس مجلس یازدهم در راستای انجام وظایف نظارتی او است البته می‌تواند چنین باشد اما اکنون که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم و او هم احتمالا نامزد می‌شود این رفتار دارای شائبه سیاسی است.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم یادآور شد: در عصر ارتباطات برای نظارت می‌شود از امکانات ارتباطی مدرن استفاده کرد و همچنین از اطلاعات نمایندگان بهره گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار سیاست