مدیرکل ورزش گیلان: تکلیف باشگاه سپیدرود تا پایان هفته مشخص می شود

رشت - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: تکلیف انتقال باشگاه سپیدرود تا پایان هفته جاری مشخص خواهد شد

مریم بخشی عصر یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اکنون دو گروه از خریداران شرایط مناسبی دارند که تا پایان هفته جاری با یکی از این دو گروه به توافق رسیده و امتیاز باشگاه سپیدرود را به خریدار جدید واگذار خواهیم کرد.

وی افزود: یکی از این دو گروه شامل گروه پیشکسوتان سپیدرود هستند که خواهان به خدمت گیری امتیاز باشگاه می باشند و گروه دیگر ، شامل افرادی هستند که در کارهای عمرانی استان فعالیت دارند و از شرایط خوبی نیز برخوردارند که ما با بررسی های لازم  سپیدرود را به  گروهی که بهترین شرایط را داشته باشد، واگذار می کنیم.

وی ادامه داد: با واگذاری سپیدرود رشت وضعیت تیم فوتبال آن نیز مشخص خواهد شد و خریدار جدید می تواند فعالیت خود آغاز کند تا تکلیف کادرفنی و بازیکنان این تیم مشخص شود و با آغاز تمرینات ، این تیم آماده حضور در رقابت های لیگ دسته دوم باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان بیان کرد:  امیدواریم به زودی تیم فوتبال سپیدرود رشت که یکی از تیم های ریشه دار، قدیمی و پرطرفدار کشور محسوب می شود را در سطح اول فوتبال کشور مشاهده کنیم و مالک جدید بتواند به خوبی این تیم را حمایت کرده تا سپیدرود به حق خود برسد.

بخشی خاطرنشان کرد: البته برای واگذاری باشگاه سپیدرود رشت دقت لازم را انجام می دهیم و شرایط  مختلفی را برای خریداران در نظر گرفته ایم و همچنین با تعیین مقدار بدهی و اعلام رقم آن به خریدار، این انتقال انجام می شود و طرفداران سپیدرود دیگر نباید نگران مالک و خریدار جدید باشند چون ما شرایط مالی و اقتصادی خریداران را به خوبی بررسی و در نهایت، امتیاز باشگاه را به بهترین گزینه واگذار خواهیم کرد.

مسئولان اداره ورزش و جوانان گیلان فراخوانی را برای واگذاری امتیاز باشگاه سپیدرود رشت ارایه دادند که این امر منجر به حضور ۶ خریدار شد که البته با توجه به شرایط تعیین شده  مقرر شد  شرایط مالی و اقتصادی تمامی خریداران بررسی شود .تیم فوتبال سپیدرود رشت هم اینک بیش از ۱۰ میلیارد تومان بدهی دارد که این میزان بدهی  باعث شده که کار انتقال امتیاز باشگاه سپیدرود با مشکل مواجه شود.

تیم فوتبال سپیدرود  رشت که فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته اول کشور حضور داشت، در نهایت با قرار گرفتن در رتبه هفدهم جدول ۱۸ تیمی این مسابقات، به لیگ دسته دوم سقوط کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =