استاندار چهارمحال و بختیاری بر تعامل و همراهی مدیران با رسانه‌ها تاکید کرد

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر تعامل و همراهی با رسانه‌های این استان به مدیران توصیه کرد تا جز در مواردی که حاوی توهین و اتهام است، از فعالان این عرصه شکایتی نکنند.

اقبال عباسی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری این استان افزود: مدیران استان نباید به هر بهانه‌ای از رسانه‌ها و از جمله رسانه‌های مجازی شکایت کنند و باید مراقبت بیشتری شود.

وی ادامه داد: ممکن است رسانه‌ای از سر بی‌آگاهی خبری در رسانه خود منتشر کند که خلاف واقعیت باشد، که در اینجا وظیفه دستگاه و مدیر مربوطه این است که به جای شکایت، مطلب اصلاحیه را در اختیار آن رسانه قرار دهد تا از بروز شایعات و مشکلات بعدی جلوگیری شود.

عباسی در ادامه با تاکید بر پرداخت مطالبات دستگاه‌های خدمات‌رسان استان، تصریح کرد: به جز دانشگاه علوم پزشکی که در شرایط خاص کرونا قرار دارد و نباید بر آن فشار مالی وارد کرد، سایر دستگاه‌ها در حد توان و بضاعت خود نسبت به پرداخت بدهی‌های خود به دستگاه‌های خدمات‌رسان اقدام کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین با اشاره به وضعیت قرمز شیوع کرونا در استان و روند فعالیت ادارات و نهادهای دولتی، تصریح کرد: به جز موج اول، در سایر موج‌های شیوع کرونا تکلیف و وظیفه‌ای برای دورکاری کارمندان ادارات از سوی ستاد ملی کرونا مشخص نشد اما با این وجود اداراتی که می‌توانند با نیروی کمتر امور خود را انجام دهند اجازه دورکاری به کارمندان بدهند.

عباسی به ظرفیت کانون وکلای استان نیز اشاره کرد و گفت: دستگاه‌ها و ادارات در پرونده‌های حقوقی خود از توان و ظرفیت وکلای مجرب و متعهد این کانون استفاده کنند.

وی در پایان بر پیگیری مطالبات و دغدغه‌های عمومی مردم نیز تاکید کرد و گفت: امید است با رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم انگیزه و شور لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و حداکثری در سال آینده فراهم شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =