مدیرعامل شستا: ظرفیت تولید لاستیک بارز کرمان افزایش می‌یابد

کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی عنوان کرد: یکی از اصلی‌ترین کارهای ما افزایش ظرفیت ۴۴ هزار تنی لاستیک بارز کرمان است که با ۲ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در مرحله اجرا قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، محمد رضوانی‌فر روز یکشنبه در دیدار با استاندار کرمان افزود: ۱۰ هزار تن آن بهمن ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد و از اقتصادی‌ترین و مطلوب‌ترین پروژه‌های این شرکت است. 

وی با اشاره به کلنگ‌زنی کارخانه استیل‌کرد در سیرجان گفت: این پروژه حداقل یک هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری دارد. 
رضوانی‌فر ادامه داد: در مس شهید باهنر نیز ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه داریم و ظرفیت بلااستفاده مانده دارد که می‌توانند به کار گرفته شوند. 

رضوانی فر افزود: پروژه خودروهای فوق سنگین و ماشین آلات تخصصی معادن نیز در دست داریم که شرکت آن و کنسرسیوم متشکل از مشتری‌های محصول اعم از گل‌گهر، مس، چادرملو، گهرزمین، و جهاد نصر شکل گرفته است. 

وی گفت: بارز از بزرگترین صنایع استان کرمان است و به شکل جدی دچار چالش قیمت‌گذاری و منطقی کردن قیمت مواجه است، اگر بخواهیم این مجموعه تولید خود را با شتاب کنونی افزایش دهد، باید سودآوری آن هم مدنظر قرار گیرد و در کنار آن ما وظیفه افزایش سرمایه و تسهیلات را داریم.

استقبال استان از سرمایه‌گذاری‌های اشتغالزا 

استاندار کرمان در دیدارِ مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی گفت: استان از اجرای هر طرح اشتغالزایی در استان کرمان استقبال می‌کند.

محمدجواد فدائی نیز در این دیدار با قدردانی از شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به واسطه اجرای پروژه‌های جدید و مورد نیاز استان عنوان کرد: همکاری‌های لازم را در راستای اجرای این پروژه‌ها خواهیم داشت. 

وی پیشنهاد سرمایه‌گذاری‌های جدید در استان با توجه به ظرفیت‌های استان را مطرح کرد و افزود: پروژه‌های سرمایه‌گذاری تهیه و آماده کرده‌ایم که مجموعه‌ های سرمایه‌گذاری می توانند وارد شوند. 

استاندار کرمان گفت: از بانک‌ها واقعا ناامید هستیم، در تبصره ۱۸ سال قبل خیلی مبلغ کمی پرداخت شد و امیدی نداریم که بانک‌ها تامین اعتباری کنند. 

فدائی افزود: استان کرمان آمادگی کامل را برای حمایت از سرمایه گذاران دارد. 

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) امروز(یکشنبه) با محمدجواد فدائی استاندار کرمان دیدار و گفت و گو کرد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =