۲۷ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۸
کد خبرنگار: 1762
کد خبر: 84079625
۲ نفر

برچسب‌ها

ورزشکاران مراغه‌ای خون اهدا کردند

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: جامعه ورزش مراغه همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش با مشارکت در پویش «نذر خون - مدال معرفت»، خون اهدا کردند.

مهدی نوایی روز یکشنبه در حاشیه اهدای خون توسط ورزشکاران مراغه ای در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این پویش با شعار مدال معرفت برای نخستین بار در سطح جامعه ورزشی کشور در شهرستان مراغه اجرا و از امروز آغاز شده است.
وی گفت: این پویش تا پایان هفته تربیت بدنی با حضور مستمر جامعه ورزشی مراغه در اداره انتقال خون شهرستان ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: هیات های ورزشی، سازمان های مردم نهاد وابسته به اداره ورزش و جوانان و باشگاه های ورزشی در این پویش شرکت می کنند.

نوایی افزود: هدف از راه اندازی این پویش احساس تکلیف در روزهای کرونایی و جلب همدلی و مشارکت مردم برای درمان بیماران مبتلا به کووید ۱۹ و بیماران سخت درمان و نیازمند خون است.
رییس اداره ورزش و جوانان مراغه اهدای خون را به عنوان کاری خداپسندانه و انسان‌دوستانه عنوان کرد و گفت: اشاعه فرهنگ اخلاق مداری و منش پهلوانی در ورزش از دیگر اهداف اجرای این پویش در شهرستان است.
نوایی گفت: ورزشکاران همچنان که در میادین ورزشی افتخار آفرین هستند امروز شاهد آن هستیم که در منش پهلوانی هم افتخار آفرینی می کنند.
وی اضافه کرد: ورزشکاران مراغه ای در شرایط بحرانی به خصوص در روزهای سخت کرونایی در حوزه های مختلف در کنار مردم بودند و در پویش نذر خون منش اخلاق مداری خود را نشان می دهند.
به گزارش ایرنا، هشت هزار و ۹۷۰ ورزشکار سازمان یافته در قالب ۴۲ هیات ورزشی در شهرستان مراغه فعالیت می کنند.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha