آوار لودر بر سر کارگر درقی و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا - فرمانده انتظامی گرمه اعلام کرد: سقوط لودر هنگام گودبرداری بر روی یک کارگر، در این شهرستان منجر به مرگ وی شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علیرضا پوربه روز یکشنبه گفت: این دستگاه لودر در شهر درق در حال گودبرداری بود که ناگهان یکی از کارگران که در کنار گودال ایستاده بود به دلیل نامعلومی، با ریزش بخشی از خاک به داخل گودال سقوط کرد که به دنبال آن لودر نیز به داخل گودال سقوط کرده و بر روی این مرد ۵۵ ساله افتاد.

دستگیری شکارچیان کبک در حاشیه قرخود

رییس اداره حفاظت محیط زیست مانه و سملقان گفت: در گشت و بازرسی ماموران یگان حفاظت شهرستان مانه و سملقان، سه شکارچی کبک که اقدام به شکار در حاشیه منطقه حفاظت شده قرخود کرده بودند، دستگیر شدند.

محمد موسوی گفت: از متخلفان که اهل استان همجوار بوده و با همدستی یکی از بومیان منطقه اقدام به شکار کرده بودند، لاشه هفت قطعه کبک، سه قبضه سلاح شکاری و شماری فشنگ کشف و ضبط شد که متخلفان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

قدردانی فعالان فضای مجازی از نیروی انتظامی اسفراین  

پایگاه اطلاع رسانی پلیس اعلام کرد: فعالان فضای مجازی اسفراین با هشتگ های #حافظان_امنیت_اسفراین و #پلیس_قانونمدار از تلاش ها و زحمات شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی شهرستان اسفراین در برخورد با اراذل اوباش و به ویژه گروگانگیر شرور اخیر این شهرستان قدردانی و حمایت کردند.

به گزارش ایرنا در حادثه مزبور که پنجشنبه گذشته روی داد تلاش یک شرور سابقه‌دار برای گروگان گرفتن ۲ شهروند، با حضور به‌موقع پلیس ناکام مانده و این شرور به هلاکت رسیده بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها