۲۷ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۴۲
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84079562
۰ نفر

برچسب‌ها

فکری: منافع عده‌ای در بهم ریختگی استقلال است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه عده‌ای منافعشان در بهم ریختگی وضعیت باشگاه استقلال است و از احساسات پاک هواداران سوء‌استفاده می‌کنند.

«محمود فکری» امروز (یکشنبه) در گفت‌وگویی پیرامون شرایط استقلال اظهار داشت: خوشبختانه شرایط تیم ما خوب است. تمرینات با قدرت انجام می‌شود و برنامه‌هایمان را انجام می‌دهیم.

وی افزود: تنها خواسته من به عنوان عضو کوچکی در استقلال این است که هواداران به تیم آرامش دهند و از هرگونه اقدامی که باشگاه و تیم را وارد چالش می‌کند، خودداری کنند.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه عده‌ای منافعشان در بهم ریختگی وضعیت باشگاه استقلال است و از احساسات پاک هواداران سوء استفاده می‌کنند و با دادن فراخوان‌هایی به‌دنبال برهم زدن نظم تیم ما هستند که باید با اتحاد مقابل آن‌ها بایستیم.

فکری در پایان گفت: هواداران واقعی استقلال بدانند هدف ما حفظ آرامش تیم و گرفتن نتیجه است تا استقلال را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم.

صحبت‌های امروز فکری واکنش به فراخونی بود که در فضای مجازی از هواداران استقلال دعوت به عمل آورده شده بود تا در اعتراض به شرایط استقلال تجمع داشته باشند.

سرمربی استقلال با این صحبت‌ها از هواداران استقلال درخواست کرد بدون توجه به شایعات مطرح شده به فکر حمایت از تیم خود باشند تا برای شروع لیگ بیستم به آمادگی کامل برسد.

تمرینات تیم فوتبال استقلال به صورت منظم زیر نظر محمود فکری پیگیری می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =