نماینده مجلس خواستار تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) هشترود شد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی خواستار تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) هشترود شد و گفت: تجهیز این بیمارستان با توجه به ارایه خدمات به مردم این ۲ شهرستان و مصدومان حوادث رانندگی در اتوبان پیامبر اعظیم (ص) ضروری است.

به گزارش ایرنا، سید حمزه امینی روز یکشنبه در بازدید از بیمارستان امام حسین ع افزود: رایزنی با وزیر بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این موارد انجام شده و در همین راستا با اختصاص یک دستگاه سی تی اسکن با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان و یک دستگاه آمبولانس ۲ دیفرانسیل موافقت شده و دستور آغاز عملیات مقاوم سازی بیمارستان هشترود با اعتبار سه میلیارد تومان و پانسیون بیمارستان چاراویماق را صادر شده است.
 وی با اشاره به وضعیت کنونی حوزه درمان هشترود به لحاظ ضرورت و اهمیت موضوع، خواستار تسریع در تکمیل و تجهیز  ساختمان جدیدالاحداث درمانگاه تخصصی امام رضا (ع) و نیز پانسیون پزشکان شد.
امینی از خیران و دانشگاه علوم پزشکی استان خواست هرچه زودتر نواقصات درمانگاه تخصصی و جذب پزشک برای درمانگاه را در اولویت قرار دهند.
رییس بیمارستان امام حسین (ع) هشترود نیز خواستار تجهیز این بیمارستان به دستگاه های پشتیبان و همچنین آزمایشگاه آن شد.

سعیده مداحی گفت: متاسفانه برخی دستگاه های آزمایشگاهی این بیمارستان کاراآیی خود را از دست داده اند.

وی همچنین خواستار خرید و تجهیز  دستگاه لاپاراسکوپی برای این بیمارستان شد و گفت: هزینه این دستگاه یک میلیارد تومان است از این رو از خیران انتظار داریم در این زمینه ورود کنند تا بتوانیم عمل های جراحی را با این دستگاه انجام دهیم.

مرکز لیزر درمانی غیر مجاز در هشترود پلمب شد

رییس شبکه بهداشت و درمان هشترود گفت:  مرکز لیزر درمانی فاقد مجوز که از سوی افراد فاقد صلاحیت حرفه ای اداره می شد از سوی کارشناسان بهداشت محیط و نظارت بر درمان شبکه بهداشت و با همکاری پلیس اماکن نیروی انتظامی پلمب شد.
جواد بابایی افزود:  لیزر درمانی یک امر تخصصی پوست است و انجام آن حتی در مطب پزشکان عمومی ممنوع بوده و تنها پزشک متخصص که دوره لازم را دیده باشد می تواند اقدامات لازم را انجام دهد.
وی همچنین از پلمب یک واحد قلیان سرای  متخلف در هشترود خبر داد و گفت: این واحد به صورت غیر مجاز فعالیت می کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =