نورافکن: شک ندارم تیم ملی از گروه خود صعود می‌کند

تهران- ایرنا- هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: مطمئنم تیم ملی اوضاع جدول را در مرحله مقدماتی جام‌جهانی تغییر خواهد داد و از گروه صعود می‌کند.

به گزارش ایرنا، امید نورافکن ملی پوش فوتبال کشورمان درباره اردوی مهرماه تیم ملی، اظهار داشت: اردوی ازبکستان فوق‌العاده مفید بود. در این اردو، بازیکنان خود را با نظر سرمربی وفق دادند و اسکوچیچ هم شناخت خوبی از بازیکنان پیدا کرد. بازی با ازبکستان در تاشکند هم مسابقه خوبی برای تیم ملی بود. ازبکستان جزو تیم‌های خوب آسیا است و مهم‌تر از همه اینکه با پیروزی این کشور را ترک کردیم. در اردوی ترکیه هم به رغم لغو دیدار دوستانه با مالی، چند جلسه تمرینی خوب را در یک محیط ایده‌آل برگزار کردیم که به شناخت تیم و هماهنگی بیشتر کمک زیادی کرد.

وی ادامه داد: کل اعضای تیم به خوبی می‌دانند چهار بازی نفس‌گیر و مرگ و زندگی در پیش داریم که نیاز به حداکثر امتیازات است. برای رسیدن به اوج آمادگی و موفقیت در آن روزهای حساس لحظه شماری می‌کنیم.

نورافکن خاطرنشان کرد: چیزی که در اردوی تیم ملی برای من فوق‌العاده نمایان بود، تلاش حداکثری تمامی اعضای تیم بود. از سرمربی، مربی، بازیکنان باتجربه، بازیکنان جوان، کاپیتان تیم؛ همه و همه بیشترین سعی و کوشش را انجام دادند. این نشان دهنده علاقه ملی‌پوشان برای موفقیت است و شک ندارم تیم ملی می‌تواند اوضاع جدول را تغییر دهد و از گروه صعود کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha